پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۱۱ اوت ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تئاتر در خانه؛

فیلمِ ۱۳ نمایش از آثار قدیمی‌تر امیر دژاکام نویسنده و کارگردان تئاتر به صورت آنلاین پخش خواهند شد.
فیلمِ ۱۳ نمایش از آثار قدیمی‌تر امیر دژاکام نویسنده و کارگردان تئاتر به صورت آنلاین پخش خواهند شد.

هنرمندنیوز: با پایان ایام تعطیلات عید سعید فطر قرار است ۱۳ نمایش از آثار قدیمی امیر دژاکام نویسنده و کارگردان تئاتر از طریق تلویزیون تئاتر ایران در معرض تماشای علاقه مندان به هنرهای نمایشی قرار بگیرد.

این آثار که از ابتدای دهه ۷۰ تا اواخر دهه ۸۰ را در بر می‌گیرند، عبارتند از «عروسی چاه»، «شهرزاد»، «پرده های نیلگون»، «همزاد»، «شمس»، «مجلس سیاوش خوانی»، «اسید»، «دزد دریایی»، «روژان»، «امپراطور و آن جلو»، «سه گانه میتراس»، «آسمان و زمین» و «رویاهای خلیج فارس».

به گفته امیر دژاکام، پخش فیلم این ۱۳ نمایش فاز اول از پخش فیلم تئاتر آثار وی خواهد بود و در آینده نزدیک آثار متاخر وی نیز اکران آنلاین خواهند داشت.

وی در این زمینه گفت: برخی از این نمایش‌ها به دلیل اینکه متعلق به دهه ۷۰ و اوائل دهه ۸۰ که امکانات ضبط نمایش‌ها کمتر بود، هستند با یک دوربین شاهد ضبط شده‌اند اما برخی دیگر به صورت یک فیلم‌تئاتر کامل با سه دوربین ضبط شده‌اند و کیفیت مناسبی دارند. فاز دوم این طرح نیز شامل نمایش‌های معاصر من و آثار ۱۰ سال اخیر خواهد بود که آنها نیز به با سه دوربین ضبط شده‌اند و با کیفیت بسیار خوبی در اختیار علاقه مندان قرار می‌گیرند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..