شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

انتشارات علمی و فرهنگی با بیش از ۲۰ عنوان اثر مکتوب سینمایی در بخش جنبی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» حضور خواهد داشت.
انتشارات علمی و فرهنگی با بیش از ۲۰ عنوان اثر مکتوب سینمایی در بخش جنبی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینما حقیقت» حضور خواهد داشت.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی انتشارات علمی و فرهنگی، شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به همت مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی و سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، ۲۰ تا ۲۵ آذرماه سال جاری به صورت حضوری و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد شد.

این رویداد هنری شامل بخش‌های رقابتی و همچنین جنبی ملی و بین‌المللی است و بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، در بخش جنبی جشنواره، فهرستی از آثار مکتوب سینمایی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

انتشارات علمی و فرهنگی نیز که تاکنون بیش از ۳۰ عنوان کتاب در حوزه سینما به چاپ رسانده است در این رویداد حضور یافته و با عنوانی از جمله مدرنیسم در سینما، سینمای مستند، خاطره‌نگاری بر پرده جادو میزبان دوستداران آثار مکتوب هنری است.

علاقه‌مندان به بازدید و تهیه آثار انتشارات علمی و فرهنگی می‌توانند از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه همزمان با روزهای برگزاری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت به محل برگزاری جشنواره واقع در پردیس سینمایی ملت مراجعه و از بخش معرفی کتاب بهره‌مند شوند.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..