دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آثاز برگزیده ده‌ها هنرمند از 22 نگارخانه و 13 کشور حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا در نخستین دوره نمایشگاه منارت در پاریس به نمایش درمی‌آید.
آثاز برگزیده ده‌ها هنرمند از 22 نگارخانه و 13 کشور حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا در نخستین دوره نمایشگاه منارت در پاریس به نمایش درمی‌آید.

هنرمندنیوز: نمایشگاه منارت از پنجشنبه ۲۷ ماه می در پاریس، پایتخت فرانسه آغاز به کار می‌کند و تا یکشنبه ۳۰ می ادامه می‌یابد. امارات متحده عربی، لبنان، قطر، عربستان سعودی، اردن، مغرب، تونس، الجزایر، مصر، سوریه، عراق و یمن کشورهایی هستند که در این رویداد هنری نماینده دارند.

از این هم نگارخانه شیرین در نخستین نمایشگاه منارت با شعار سفر هنرمندانه به شرق حضور می‌یابد. کتایون روحی، کورش شیشه‌گران، شهریار احمدی، سپهر بختیاری، حمید عجمی و هانیه طباطبایی هنرمندان ایرانی حاضر در این نمایشگاه هستند که به گفته سازمان‌دهندگان و مسئولان، با حضور هنرمندان برگزار می‌شود و البته رعایت کردن شیوه‌نامه‌های بهداشتی در آن الزامی است.

مدیریت هنری نمایشگاه منارت را جوآنا شوالیه بر عهده دارد و نگارخانه‌های حاضر در آن از شهرهای تهران، پاریس، بروکسل، جده، دوبی، ریاض، دوحه، بیروت، ژنو، مونیخ، نیویورک، رم، هاوانا، کازابلانکا و امان هستند. این نمایشگاه رویدادی بی‌سابقه در اروپا برای هنر خاورمیانه و شمال آفریقا و هدف از آن آشنا کردن مجموعه‌داران، هنردوستان حرفه‌ای و آماتورها با هنر و هنرمندان این مناطق جهان اعلام شده است.

نمایشگاه منارت نخستین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای معاصر و مدرن است که در اروپا برگزار می‌شود و معیار انتخاب هنرمندان و آثار آن، پربیننده‌ترین نگارخانه‌های فعال در خاورمیانه و شمال آفریقاست.

اثری که تصویر آن را می‌بینید، یک تابلو اکریلیک روی بوم در اندازه‌های ۱۵۰ در ۱۵۰ از کارهای حمید عجمی است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..