چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آخرین گزارش های مالی سازمان سینمایی در مسیر شفاف سازی اعلام شد.
آخرین گزارش های مالی سازمان سینمایی در مسیر شفاف سازی اعلام شد.
آخرین گزارش های مالی سازمان سینمایی در مسیر شفاف سازی اعلام شد.
به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، با نزدیک شدن به پایان سال ۹۷، آخرین گزارشات شفاف سازی سازمان سینمایی اعلام شد.
در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزییات هزینه های انجام شده در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر منتشر شد.
اطلاعات مشروح هزینه های انجام شده در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر در ۹ بند تنظیم شده است.
گزارش عملکرد مالی موسسه رسانه های تصویری در نه ماه سال۹۷ اعلام شد
همچنین در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزییات گزارش عملکرد مالی موسسه رسانه های تصویری از موسسات تابعه سازمان سینمایی در نه ماهه سال ۹۷ منتشر شد.
 اطلاعات گزارش عملکرد مالی موسسه رسانه های تصویری بر اساس حمایت از برگزاری سایر جشنواره های فیلم ، کمک به صیانت از آثار سینمایی و سمعی و بصری به منظور جلوگیری از تکثیر و عرضه غیر مجاز محصولات سمعی و بصری، حمایت از خرید حق رایت و آماده سازی انواع فیلم برای عرضه در شبکه نمایش خانگی و VOD، کمک به تولید آثار سینمایی و تصویری ویژه فضای مجازی،حمایت از اطلاع رسانی ،تبلیغ،تکثیر و عرضه فیلم در شبکه نمایش خانگی ،VOD و بازارهای داخلی و خارجی،حمایت از تشکل های صنفی در حوزه موسسات فیلم سازی ویدئویی،ویدئو رسانه و VOD، کمک به برگزاری سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، حمایت از تکمیل پروژه مرکز خدمات و اطلاع رسانی بین المللی سینما و فیلم ایران ( چند زبانه)، کمک به برگزاری سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر، کمک به طراحی نرم افزار و استقرار مدیریت و نظارت بر عرضه حرفه ای آثار در بستر VOD ، خرید حقوق فیلم سینمایی رستاخیز،کمک به پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت و هزینه های پشتیبانی تنظیم شده است.

گزارش عملکرد مالی موسسه رسانه های تصویری در نه ماه سال۹۷

مشروح هزینه های انجام شده در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام شد
در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات هزینه های انجام شده در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر منتشر شد.
اطلاعات مشروح هزینه های انجام شده در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر در ۳۸ بند تنظیم شده است.

مشروح هزینه های انجام شده در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر

گزارش عملکرد مالی موسسه هنر و تجربه در نه ماه سال۹۷ اعلام شد
در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، جزئیات گزارش عملکرد مالی موسسه هنر و تجربه سینمای ایرانیان از موسسات تابعه سازمان سینمایی در نه ماهه سال ۹۷ منتشر شد.
اطلاعات گزارش عملکرد مالی موسسه هنر و تجربه سینمای ایرانیان بر اساس آماده سازی و اطلاع رسانی و تبلیغات فیلم های مستند، کوتاه، انیمیشن، سینمایی، فیلم های خارجی، کمک به اجاره و تامین سالن های نمایش فیلم هنر و تجربه، حمایت از آماده سازی و تهیه نسخه DCP فیلم های مستند و کوتاه، مراسم آیین دیدار،مراسم نقد و بررسی،DCP، حمایت از اطلاع رسانی و تبلیغات، حمایت از انتشار نشریه هنر و تجربه، برگزاری هفته های فیلم کشورهای هدف در ایران و سالن های اکران تنظیم شده است.

گزارش عملکرد مالی موسسه هنر و تجربه سینمای ایرانیان در نه ماه سال

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..