چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۲۱ اوت ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اجراخوانی «آرش» به کارگردانی گلچهر دامغانی از سه‌شنبه ۲۰ آذر ماه در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.
اجراخوانی «آرش» به کارگردانی گلچهر دامغانی از سه‌شنبه ۲۰ آذر ماه در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از مشاور رسانه‌ای نمایش، اجراخوانی «آرش» به کارگردانی گلچهر دامغانی از سه‌شنبه ۲۰ آذر ماه در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر با تهیه‌کنندگی واحد هنری رنگ باراد روی صحنه می‌رود.

اجراخوانی «آرش» در آخرین روز تمرین میزبان اصغر فرهادی نویسنده و کارگردان سینما بود. اصغر فرهادی در پایان اجرا با تشکر از گروه اجرایی گفت: امیدوارم نمایش «آرش» به مدت طولانی روی صحنه برود، دیالوگ های زیبایش به درستی و در این عصر شنیده شود و امیدوارم مخاطبان و علاقمندان تئاتر دیدن این اثر را از دست ندهند.

در اجراخوانی «آرش» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی، مریم معینی، اروین گالستیان، مجتبی فلاحی، بنفشه ریاضی، میرحسین نونچی، محمد ابوالحسنی، عرفان رحیمی، مصطفی پروین، علی عسکری، مهدی تاجیک، مینا حبیبی ایفای نقش می کنند.

واحد هنری رنگ باراد بعد از تهیه ۲ نمایش «مرگ یک آنارشیست» و «قدم زدن با اسب» جدیدترین اثر گلچهر دامغانی را تهیه کرده است.

اجراخوانی «آرش» از تاریخ ۲۰ آذر ماه جاری به مدت چهار شب در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر اجرا می شود. این کار هر شب ساعت ۱۷ اجرا دارد.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از تنبک: حسین فضل‌الهی، آواز: بهنوش ثابت قدم، طراح پوستر و بروشور: امیر حسین داوودی، طراحی و ساخت تیزر: افراز استودیو، دستیار کارگردان: هادی بادپا، مسئول تبلیغات، برنامه ریز و منشی صحنه: پگاه محمودوند، عکاس: زهرا عرب نژاد، مشاور رسانه: مریم رود بارانی.

 

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..