سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

ششمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه کشور با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد؛

ششمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه کشور با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد.
ششمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه کشور با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد.

هنرمندنیوزآرش رضوانی برنده‌ی دیپلم افتخار «با ارتباط موثرترین مجری صحنه کشور» در خصوص این جشنواره نیز گفت: مجریان و هنرمندان صحنه با توجه به اینکه تریبونی برای سنجش و معرفی خود ندارند و به لحاظ صنفی دچار مشکلات عدیده ای هستند تمام تلاششان را بر این می‌گذارند تا در چنین فرصتهایی را غنیمت بشمارند و بتوانند مهارت و توانایی خود را عیان کنند .

به هرحال کسب این افتخار در جشنواره مجریان برایم بسیار ارزشمند است زیرا برای نخستین بار فضای جشنواره را تجربه میکردم و بابیت این گردهمایی باشکوه استعدادهای برتر هنری کشور و حضر در بین این عزیزان بسیار خوشحالم. گفتنی است هیات داوران ششمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران، مهدی آقابیگی  را به عنوان سخن گوی هیات داوران  در مراسم اختتامیه چشنواره برگزیدند و جایزه ویژه هیات داوران برای چکاوک زرین ششمین جشنواره  مجریان و هنرمندان صحنه ای ایران، به هرمز شجاعی مهر  برای سالها گویندگی و مجری برنامه های مختلف صدا و سیما و برنامه های صحنه ای تقدیم شد.

لازم به ذکر است سودابه حسنی دخت، علیرضا معینی، علی ظهوریان، فریبا علومی یزدی، مرتضی ایمانی، ناهید امیریان و مهدی احمدی اعضای کمیته داوران ششمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران بودند.

 

 

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..