یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جشنواره سعدی با معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد؛

مرحله نهایی هفتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران با حضور بیش از 250 هنرمند و مجری  از 20 استان کشور در دانشگاه الزهرا برگزار شد.
مرحله نهایی هفتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران با حضور بیش از 250 هنرمند و مجری  از 20 استان کشور در دانشگاه الزهرا برگزار شد.

هنرمندنیوزمرحله نهایی هفتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران با حضور بیش از ۲۵۰ هنرمند و مجری  از ۲۰ استان کشور در دانشگاه الزهرا برگزار شد.مهندس شهرام ملکی نیا، دبیرکل جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران در گفت و گو با خبرنگار تابناک خوزستان گفت: این جشنواره با حضور گرم و پرشور مجریان، هنرمندان همزمان با روز سعدی ۳۱ فروردین در دانشگاه الزهرا برگزار شد و درمرحله نهایی این جشنواره هیات داوران وارد شور شدند و رای خود را اعلام کردند.

همچنین هیات داوران هفتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران، مهدی آقابیگی  را به عنوان سخن گوی هیات داوران  در مراسم اختتامیه جشنواره برگزیدند.

«آرش رضوانی» گفت: جشنواره سعدی فرصتی مناسب برای سنجشی دقیق و رقابتی سالم در بین مجریان صحنه ی کشور است و این فرصت را میبایت غنیمت شمرد. دریافت مدالیوم میکروفون طلایی اجرا سومین مقام کشوری بنده در جشنواره‌های سراسری است و از این بابت خوشحالم.

«ملکی نیا» در ادامه افزود: جایزه ویژه هیات داوران برای چکاوک زرین هفتمین جشنواره  مجریان و هنرمندان صحنه ای ایران، به ژیلا امیر شاهی  و فواد بابان برای سالها گویندگی و مجری برنامه‌های مختلف صدا و سیما و برنامه‌های صحنه ای تقدیم و همچنین جایزه ویژه زبان و ادب فارسی در یادروز استاد سخن سعدی شیرازی به دکتر اسماعیل آذر به پاس سالها تلاش در عرصه اموزش و گسترش زبان و ادب فارسی اهدا گردید.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..