یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سبک زندگی با «دو طرفه» روی آنتن شبکه سه

مجموعه برنامه «دو طرفه» به تهیه کنندگی سعید عباسی و جواد بیک محمدی با موضوع سبک زندگی و تربیت دینی در خانواده و اجتماع از شنبه 15 آبان ماه روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.
مجموعه برنامه «دو طرفه» به تهیه کنندگی سعید عباسی و جواد بیک محمدی با موضوع سبک زندگی و تربیت دینی در خانواده و اجتماع از شنبه 15 آبان ماه روانه آنتن شبکه سه خواهد شد.

هنرمندنیوزجواد بیک محمدی یکی از تهیه کنندگان «دو طرفه» درباره این برنامه بیان داشت: برنامه ترکیبی گفتگو محور «دو طرفه» در ۵۲ قسمت۴۰ دقیقه‌ای در گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه تهیه می‌شود. این برنامه هر روز با عنوانی خاص، مسائل مرتبط با آن روز را با حضور کارشناسان بررسی می‌کند. وی در همین رابطه افزود: شنبه‌ها با عنوان سبک زندگی به موضوعاتی چون اشتغال زنان، آسیب‌های آن، بایدها و نبایدهای آن و... می‌پردازد. یکشنبه‌ها با عنوان نوجوانانه درباره مسائل تربیتی نوجوانان گفتگو می‌کند و دوشنبه‌ها با عنوان همسرانه به مهارت‌های زندگی مشترک همچون مهارت گفتگو، حل مسئله و ... می‌پردازد.

مجموعه برنامه «دو طرفه» سه شنبه‌ها با عنوان مادرانه درخصوص فرزند آوری، تربیت فرزن،اهمیت فرزند دوم، موانع فرزند آوری و .... گفتگو خواهد کرد. همچنین مبحث فضای مجازی و باید نبایدهای آن، در روز چهارشنبه باعنوان شهروندانه یا همان تربیت اجتماعی بررسی می‌شود.

سعید عباسی با اشاره به برنامه‌ای که در حال تولید آن است و قرار است از ۱۵ آبان روی آنتن شبکه سه برود، گفت: برنامه «دو طرفه» کاری از گروه معارف شبکه سه است که من به اتفاق جواد بیک محمدی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارم. وی با اشاره به ساختار این برنامه توضیح داد: ما یک تحریریه و اتاق خبر داریم که در آن موضوعات مختلف را استنتاج کرده و گزارشگران ما به شهر تهران می‌روند و یک گزارش و مستند مرتبط با موضوع برنامه را ضبط می‌کنند. بعد از پخش این گزارش، کارشناس برنامه درباره آن گفتگو می‌کند.

عباسی اضافه کرد: در بعضی از برنامه‌ها جمعیتی در استودیوی برنامه حضور دارند و ما هر روز از هفته را به یک موضوع می‌پردازیم و عناوین مختلفی از جمله شنبه‌ها سبک زندگی، یکشنبه‌ها نوجوانانه، دوشنبه‌ها همسرانه که مرتبط با زوج‌های جوان است، سه شنبه‌ها مادرانه و چهارشنبه‌ها شهروندانه را داریم.

آرش رضوانی مجری برنامه در خصوص مباحث مطرح شده در قالب این برنامه خاطر نشان کرد: پرداختن به موضوعات مختلف اجتماعی و ارتباط تنگاتنگ با مردم و مخاطبانی که هر کدام صاحب دغدغه‌های اجتماعی مختلف هستند کمک می‌کند تا این برنامه در جذب مخاطب و البته رسالت اصلی خود که مطالبه گری اجتماعی است موفق باشد و این گامی صحیح در راستای برقراری ارتباط موثر با لا یه‌های مختلف اجتماعی در هر قشر و رده ی سنی می‌باشد.

وی در ادامه افزود: قرار است مردم مارا در سوژه یابی کمک کنند و فیلم و عکسهای مربوط به دغدغه شان را به نشانی برنامه ارسال کنند.

بیک محمدی همچنین درباره کارشناسان این مجموعه نیز گفت: تیم کارشناسان این برنامه شامل دکتر نبی مدرس مهارت‌های خانواده و کارآفرین، دکتر اللهیاری روانشناس، دکتر بانکی کارشناس خانواده، دکتر پروین ناظمی روانشناس، دکتر دوایی روانشناس، دکتر حمیدی فر روانشناس، دکتر ساعی، دکتر امامی و دکتر بصیریان کارشناسان ارتباطات و رسانه، سرهنگ محمدمهدی کاکوان رئیس پلیس فتا تهران بزرگ و زهرا بهروز آذر، کارشناس کارآفرینی می‌باشد. زهرا رضاییان، محمد خاکساری و قدسیه صالحی از دیگر مجریان برنامه دو طرفه شبکه سه سیما هستند

گفتنی است، مجموعه برنامه «دو طرفه» از شنبه تا چهارشنبه بعد از اذان ظهر، حوالی ساعت ۱۲:۱۵ روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..