چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«ققنوس» شبکه چهار برای جشنواره فیلم فجر

ویژه‌ برنامه «ققنوس» به تهیه کنندگی اکبرزاده نیاکی  در ایام جشنواره فیلم فجر به صورت زنده از کاخ اصلی جشنواره از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
ویژه‌ برنامه «ققنوس» به تهیه کنندگی اکبرزاده نیاکی  در ایام جشنواره فیلم فجر به صورت زنده از کاخ اصلی جشنواره از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

هنرمندنیوزویژه‌ برنامه «ققنوس» به تهیه کنندگی اکبرزاده نیاکی  در ایام جشنواره فیلم فجر به صورت زنده از کاخ اصلی جشنواره از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.  در این ویژه برنامه که قرار است از ۱۳ بهمن ماه هر شب از محل برگزاری جشنواره واقع در پردیس ملت به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش شود، فیلم‌های روز جشنواره بررسی و با عوامل اصلی و دست‌اندرکاران فیلم‌ها گفتگوی تخصصی صورت می‌گیرد.

پرداختن به اخبار و حواشی هر روز جشنواره فجر و تحلیل موضوعی فیلم‌هایی که همان روز در کاخ جشنواره پخش می‌شوند، از دیگر بخش های‌ ویژه‌برنامه «ققنوس» در ایام جشنواره فجر امسال است.

سردبیری برنامه «ققنونس» را روح‌الله رجبی بر عهده دارد و قرار است هرشب یک موضوع متناسب با اکران روز همچون نحوه بازنمایی پدر در فیلم‌های سینمایی، آسیب‌های اجتماعی، حوزه‌های حاکمیتی، مولفه‌های اخلاقی و ... با حضور کارشناسان بررسی شود.

آرش رضوانی مجری برنامه نیز افزود: در سینمای امروز و در پرداختن به واقعیت های اجتماعی گویا  نیمه پر لیوان برای فیلمسازان جذابیتی ندارد. سیاه نمایی مطلق اجتماعی و نادیده گرفتن فاکتورهای مثبت یک جامعه  کابوس این روزهای سینمای ایران است.

اکبر نبوی و آرش رضوانی مجری برنامه ققنوس از شبکه چهار سیما هستند.

برنامه «ققنوس» از روز جمعه (۱۳ بهمن ماه) به مدت ۱۵ شب حوالی ساعت ۲۰:۳۰ به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

 

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..