سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۵ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«آرش رضوانی» مجری برنامه تلویزیونی «دات آی آر»:

آرش رضوانی مجری برنامه در این خصوص گفت: دات آی آر دریچه ای به دنیای فناوری است و از این رو میتوان با نگاهی باز تر فعالیتهای جوانان نخبه ایرانی در استارتاپ ها و شرکتهای دانش بنیان را رصد کرد.
آرش رضوانی مجری برنامه در این خصوص گفت: دات آی آر دریچه ای به دنیای فناوری است و از این رو میتوان با نگاهی باز تر فعالیتهای جوانان نخبه ایرانی در استارتاپ ها و شرکتهای دانش بنیان را رصد کرد.

هنرمندنیوزآرش رضوانی مجری برنامه در این خصوص گفت: دات آی آر دریچه ای به دنیای فناوری است و از این رو میتوان با نگاهی باز تر فعالیتهای جوانان نخبه ایرانی در استارتاپ ها و شرکتهای دانش بنیان را رصد کرد.

برنامه تلویزیونی «دات آی آر» که از شبکه دوم سیما پخش میشود با هدف معرفی ایده پردازانی که با تکیه بر مبانی اقتصاد مقاومتی و مولد موفق به کارآفرینی خلاق شده اند تهیه و تولید شده است.

«دات آی آر» یک برنامه علمی، اجتماعی است که با معرفی استعدادهای برتر ضمن تکیه بر سبک زندگی اسلامی و ایرانی، اهرمی برای تشویق جامعه به قدم زدن در محیط علم به شمار می رود و در بطن خود واجد آموزش های لازم در خصوص چگونگی به بار نشستن ایده هاست.

پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی با اشاره به این که  برنامه « دات آی آر» سه‌شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها از شبکه دو سیما پخش خود را از ماه جاری آغاز کرده است،گفت: پیرو تفاهمنامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان صدا و سیما مبنی بر برنامه‌سازی مشترک با رویکرد علمی و فناوری در صدا وسیما، چند برنامه تلویزیونی با همین عناوین طراحی و تولید شده و برنامه «دات آی آر» نیز با همین هدف و با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی برای شبکه دو ساخته شده است.

مشاور رئیس بنیاد ملی نخبگان تصریح کرد: با توجه به اینکه رویکرد شبکه دو، رویکردی خانواده محور و اجتماعی است، تلاش بر این است که یک برنامه علمی و فناورانه با محوریت موضوعات اجتماعی و معرفی جوانان کارآفرین تولید شود، به همین دلیل برنامه‌ای با عنوان «دات آی آر» با مضمونی کاملاً عمومی و همگانی برای معرفی استارتاپها و شرکتهای دانش‌بنیان تولید شد.

این برنامه به تهیه‍کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی آرمین قاسم زاده از  شبکه ۲ سیما  پخش می‌شود.

 

 

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..