یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

خودشناسی فردی شاهراه رسیدن به اهداف است

سومین جشنواره «رویش»، ویژه کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی معاونت فرهنگی و اجتماعی دیروز یکشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد.
سومین جشنواره «رویش»، ویژه کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی معاونت فرهنگی و اجتماعی دیروز یکشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد.

هنرمندنیوزسومین جشنواره «رویش»، ویژه کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی معاونت فرهنگی و اجتماعی روز گذشته یکشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد.

آرش رضوانی در این خصوص اظهار داشت: این اتفاق برای من ارزشمند است و اعتقاد من بر این است که باید با خودشناسی فردی و تلاش  مسیر رسیدن به اهداف را هموار کنیم. جشنواره رویش هرساله در کشور برگزار می‌شود و توجه مسئولان به جوانان در زمینه های مختلف بدون شک موجب رشد و پویایی هرچه بیشتر  کشور در زمینه‌های مختلف می‌شود.

این جشنواره با حضور اعضای فعال کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و مذهبی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد. در این مراسم دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر شالچی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، دکتر نعمت‌الله ایران‌زاده معاون سابق فرهنگی دانشگاه، دکتر حسین سلیمی بجستانی معاون دانشجویی، دکتر علیرضا امید بخش مدیر فرهنگی دانشگاه، دکتر هدی غفاری مدیر برنامه ریزی و نظارت فرهنگی  اجتماعی دانشگاه، دکتر مرتضی خورسندی مدیر برنامه و بودجه و برخی از هیئت داوران دومین مرحله جشنواره رویش و کارشناسان وزرات علوم حضور داشتند و طی آن آرش رضوانی بعنوان چهره موفق سال در جشنواره رویش برگزیده و معرفی گردید.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..