دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به کارگردانی آساره هداوند

چهارم شهریور ماه هزار و چهارصد و دو نمایش نامه خوانی یک کمی خوشی به کارگردانی آساره هداوند به روی صحنه رفت
چهارم شهریور ماه هزار و چهارصد و دو نمایش نامه خوانی یک کمی خوشی به کارگردانی آساره هداوند به روی صحنه رفت

شنبه چهارم شهریور ماه هزار و چهارصد و دو نمایش نامه خوانی یک کمی خوشی به کارگردانی آساره هداوند با حضور جعفر گودرزی رییس انجمن نویسندگان و منتقدان سینما، جابر قاسمعلی منتقد و فیلمنامه نویس، غلامرضا رمضانی کارگردان سینما، حسین ریگی کارگردان سینما، مهدی میامی، سوسن مقصود لو و محمد نیکبخت در تماشاخانه استاد جوانمرد به روی صحنه رفت، بازیگران این نمایش مرضیه صدرایی، زری اماد محمود موسوی، مسعود مهرابی، بهزاد حبیبی راد و با حضور حمید ابراهیمی، مشاور کارگردان حمید ابراهیمی، نویسنده فلیکس لوکلرک و ترجمه محمدرضا خاکی و با همکاری انجمن صنفی بازیگران تئاتر صورت پذیرفت.
آساره هداوند در دومین تجربه کارگردانی هم سراغ موضوع طنز و غیر ایرانی رفته است‌. او در این باره می گوید: نمی دانم آقای حمید ابراهیمی تا قبل از این نمایش یا فیلم با موضوع طنز کار کرده اند یا خیر اما خوشحال هستم که این اتفاق افتاده زیرا که اجرایی بی نظیر و مثال زدنی رقم خورد و تماشاگران از این ترکیب به شدت راضی بودند.


نمایشنامه یک کمی خوشی شامل چند اپیزود کوتاه است که اپیزود عابر خیرخواه و اپیزود ملاقات در بیمارستان در این نمایشنامه خوانی انتخاب شد.
در این دوره از نمایشنامه خوانی که توسط انجمن صنفی بازیگران تئاتر برگزار شد، حتما می بایست تمامی بازیگران عضو انجمن صنفی بازیگران خانه تاتر باشند و پروسه انتخاب بازیگران حدود دوماه طول کشید تا آنچه که قلبا راضی ام می کند را انتخاب کنم و خوشحال هستم از ترکیب درست و دقیق بازیگران، که هم خودم را راضی می کرد و هم پس از اجرا با واکنش میزان رضایتمندی تماشاگران عزیز مواجه شدیم. افتتاحیه این دوره از نمایشنامه خوانی نمایشنامه راز شکست فاتحان نوشته استاد اکبر رادی و به کارگردانی استاد رضا بابک بود. خوشحال هستم که در این دوره من هم کاری شایسته در کنار اساتیدم داشتم و اعتماد عزیزانی مثل خانم زری اماد، آقای حمید ابراهیمی، خانم مرضیه صدرایی، آقای محمود موسوی و آقای مسعود مهرابی را به همراه داشتم.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..