دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تصویربرداری فیلم کوتاه داستانی «آسانسور» به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل همراه به پایان رسید و تدوین آن به زودی آغاز خواهد شد.
تصویربرداری فیلم کوتاه داستانی «آسانسور» به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل همراه به پایان رسید و تدوین آن به زودی آغاز خواهد شد.

به گزارشهنرمندنیوز به نقل از مشاور رسانه ای فیلم، تصویربرداری فیلم کوتاه داستانی «آسانسور» به نویسندگی و کارگردانی ابوالفضل همراه و با مدیریت تصویربرداری مجید طرقی در مجتمع مسکونی صدف به پایان رسید و تدوین آن به زودی آغاز خواهد شد.

«آسانسور» سومین تجربه کارگردانی ابوالفضل همراه، بازیگر سینما و تلویزیون است که پیش از این با فیلم هایی همچون سه گانه «اخراجی ها»، «رسوایی»، سریال «سارق روح»، «شاید برای شما اتفاق بیافتد» و ... به مخاطبان معرفی شده بود.

در خلاصه این فیلم که در فضایی سوررئال اتفاق می افتد، آمده است: سعید و مریم زوج جوانی اند که به دلیل برخی مشکلات در آستانه جدایی قرار گرفته اند. سه روز مانده به دادگاه آخرشان، سعید از مریم می خواهد که به خانه شان بازگشته تا رازی را با وی درمیان بگذارد. مریم، علی رغم میل باطنی به خانه آمده ولی اتفاقی می افتد که سرنوشت آن دو را دستخوش تغییر می کند.

در این فیلم بازیگرانی همچون معصومه بافنده، حمیدرضا علیزاده و اصغر نقی زاده ایفای نقش کرده اند.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از تهیه کننده: ابوالفضل همراه و حمیدرضا علیزاده، مدیر تولید: حسین محروقی، تصویربردار: رضا گوگانی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: مهدی مقدم، صدابردار: محمدجواد یمغی، طراح گریم: هادی قالیخانی، تدوین: مهدی مقدم، صداگذار: احسان افشاریان، طراح لباس: مریم حضرتی، دستیار دوم کارگردان: حمید احمدی، منشی صحنه: زهرا غلامی، گروه تصویربرداری: حامد حسنودی، امیر سروش، جواد کسایی، جانشین تولید: محسن فرامرزی، عکاس و روابط عمومی: محسن بیده، مشاور رسانه ای: سیدمحمدصادق سیادت و سرمایه گذار: حمیدرضا علیزاده.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..