سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ ۵ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نمایش «اهانت به تماشاگر» از امروز پنجشنبه ۱۹ آبان در تالار مولوی به صحنه می‌آید.
نمایش «اهانت به تماشاگر» از امروز پنجشنبه ۱۹ آبان در تالار مولوی به صحنه می‌آید.

هنرمندنیوز: نمایش «اهانت به تماشاگر» نوشته پیتر هاندکه با ترجمه علی‌اصغر حداد و کارگردانی نادر ‌خوش‌‌بخت از امروز پنجشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۹:۳۰ در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌آید.

«اهانت به تماشاگر» از آثار نویسنده برنده نوبل ادبیات سال ۲۰۱۹ و تنها بازیگر آن نادر خوش‌بخت است و گروه پرفورمنس آرت متشکل از فواد تباک، دانیال ‌میرزایی، متین شاخص، گلی رمضانی و سهراب جمالی او را همراهی می‌کنند.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: روایت یک کارگردان و بازیگر تئاتر از زیستن روی صحنه و حضور در جهان تئاتر، خطاب به خودش و همه‌ تماشاگرانی که قرار است تا یک ساعت دیگر وارد سالن شوند و نمایش‌اش را به تماشا بنشینند.

دیگر عوامل نمایش «اهانت به تماشاگر» عبارتند از مشاور کارگردان: مهرداد افشار، دستیار کارگردان و مدیر صحنه: ریحانه کریمی، کروئوگرافیست: یاسمن میرزایی، آهنگساز: مرتضی ‌پورعلی، گیتاریست: فرزام تباک، مدیر تبلیغات و ویدئو آرت: مهرداد ‌افشار، طراح صحنه: حسین ‌صحرایی، طراح لباس: شروین ورگردی، دوخت لباس: زهرا ‌بهرامی، طراح نور: نادر ‌خوش‌‌بخت، طراح لوگو تایپ: نیکو کوچک‌کوثری و طراح پوستر و بروشور: مرتضی ‌پورعلی.

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت نمایش را از سایت تیوال تهیه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..