چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

از امروز ۱۷ فروردین ماه اکران تئاتر آنلاین آغاز می‌شود.
از امروز ۱۷ فروردین ماه اکران تئاتر آنلاین آغاز می‌شود.

هنرمندنیوز به دنبال تجربه موفق کنسرت‌های آنلاین در روزهای اخیر، سعید نوروزی مدیر مسئول تلویزیون اینترنتی نمایش نت با اعلام آغاز پخش تئاتر آنلاین در روزهای کرونایی، گفت: پخش تئاترهای آنلاین از امروز یک‌شنبه ۱۷فرودین‌ماه مصادف با میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ با حضور قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، در پردیس تئاتر تهران با ۷ سالن اختصاصی از طریق رسانه‌های نمایش نت، آنتن، پیشتاز movi و mp4.ir آغاز خواهد شد. وی افزود: پروژه پخش تئاتر آنلاین به قبل از اجرای کنسرت‌ها در اسفندماه باز می‌گردد، از آنجایی که کنسرت جذابیت بیشتری داشتند و در عین حال مدیرکل هنرهای نمایشی در پایان سال تغییر یافت این اتفاق در موسیقی سریع‌تر رخ داد.

وی ادامه داد: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران پردیس تئاتر تهران را در اختیار نمایش نت قرار داد، یکی از سالن‌های پردیس به تجهیزات و پلاتوها اختصاص یافته است تا از طریق آن بتوانیم با مدیران و هنرمندان نیز قبل از اجرا مصاحبه داشته باشیم.

مدیر مسئول تلویزیون اینترنتی نمایش نت تاکید کرد: در تولید و پخش رسانه‌ای، نمایش نت به عنوان اولین تلویزیون اینترنتی تئاتر کشور این وظیفه را برعهده دارد، پیش از این نیز نمایش نت ۱۶۰۰ اجرا در تهران و سایر استان‌ها را پخش کرده است. در عین حال دو شریک تجاری و حامی نیز نمایش نت را در این طرح همراهی خواهند کرد.

نوروزی یادآور شد: گروه پیشتاز بخش دیتاسنتر و سرورها را تجهیز خواهد کرد. این شرکت بالغ بر ۵۰۰میلیون تومان برای پخش آنلاین تئاتر هزیته کرده است، همچنین با هماهنگی صورت گرفته از سوی شرکت پیشتاز با مخابرات در لحظه ۵۰۰هزار کاربر می‌توانند وارد پخش آنلاین شوند. وی افزود: در قسمت پخش آنلاین نمایش نت به عنوان سیگنال اصلی حضور خواهد داشت که تا به حال با هماهنگی‌های صورت گرفته علاقمندان می‌توانند از طریق نمایش نت، آنتن، پیشتاز movi و mp4.ir  نمایش‌ها را تماشا کنند. مدیر مسئول تلویزیون اینترنتی نمایش نت در مورد اجراها نیز خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ۱۰ نمایشی را که در فرهنگسراها در حال اجرا بود و به علت شیوع ویروس کرونا متوقف شد را هماهنگ کرده‌اند، در عین حال چنانچه گروه‌ه‌های نمایشی خواستار حضور در این طرح باشند مورد استقبال خواهند بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..