سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ۷ فوریه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در سرای اهل قلم؛

ویژه‌برنامه «کتاب و سینما» با نمایش و بررسی فیلم کوتاه و اقتباسی «آقا مهدی زین‌الدین» ساخته سجاد معارفی، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.
ویژه‌برنامه «کتاب و سینما» با نمایش و بررسی فیلم کوتاه و اقتباسی «آقا مهدی زین‌الدین» ساخته سجاد معارفی، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، به مناسبت سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به منظور ترویج کتاب و کتابخوانی، ویژه برنامه «کتاب و سینما» با محوریت نمایش، بررسی و رونمایی از فیلم کوتاه اقتباسی «آقا مهدی زین‌الدین» به کارگردانی سجاد معارفی چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ توسط انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در سرای اهل قلم برگزار می‌شود.

فیلم کوتاه «آقا مهدی زین‌الدین» در بخش جنبی و غیررقابتی «دفاع مقدس» و «کتاب و سینما» سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران حضور داشت.

«آقا مهدی زین‌الدین» ساخته سجاد معارفی که با اقتباس از ۲ زندگینامه شهید مهدی زین‌الدین، کتاب «نیمه پنهان ماه» نوشته گلستان جعفریان و همچنین «تنها زیر باران» نوشته بهرام قربانی در اختتامیه سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، جایزه ویژه خانه کتاب و ادبیات برای بهترین فیلم کوتاه اقتباسی را دریافت کرد.

حضور در این ویژه برنامه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم که با حضور نویسندگان و کارگردان فیلم کوتاه «آقا مهدی زین‌الدین» برگزار می‌شود، چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۹ در سرای اهل قلم به نشانی: تهران، خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی (صبای جنوبی)، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲ مراجعه کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..