پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳ مه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پویان شعله‌ور تدوینگر سینما در ۲ جلسه آنلاین نوجوانان را با تدوین فیلم کوتاه در قالب پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران آشنا می‌کند.
پویان شعله‌ور تدوینگر سینما در ۲ جلسه آنلاین نوجوانان را با تدوین فیلم کوتاه در قالب پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران آشنا می‌کند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، ۲ جلسه جدید آموزش مجازی پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به سرفصل «آشنایی با تدوین» با تدریس پویان شعله‌ور اختصاص یافته است.

این سلسله جلسات آموزش مجازی که به همت معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران با همکاری یونیسف برگزار می‌شود، روزهای یکشنبه و چهارشنبه در لایو اینستاگرام المپیاد با شناسه کاربری @olymp.film.fe از ساعت ۱۷ در جریان برگزاری است.

علاقه‌مندان به «آشنایی با تدوین» می‌توانند آموزش‌های برخط این بخش را عصر امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت و چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت در صفحه اینستاگرام نامبرده دنبال کنند.

اطلاعات و جزییات مربوط به پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران در سایت انجمن سینمای جوانان ایران و صفحه اینستاگرام آن با شناسه @iycs.ir منتشر می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..