یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ ۱ اکتبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در برنامه «عصری با نمایش»

«آگوست؛ اوسیج کانتی» عنوان اثری است که در ادامه جلسات نمایشنامه‌خوانی «عصری با نمایش» خوانده می‌شود.
«آگوست؛ اوسیج کانتی» عنوان اثری است که در ادامه جلسات نمایشنامه‌خوانی «عصری با نمایش» خوانده می‌شود.

به گزارش هنرمندنیوز،، «آگوست؛ اوسیج کانتی» نوشته تریسی لتس است که در ۲ قالب نمایشنامه و فیلمنامه نوشته شده است. این اثر قرار است در جلسه جدید «عصری با نمایش» با کارگردانی سارا داروفروش خوانده شود.

این اثر که توسط آراز بارسقیان ترجمه شده است روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ مهر ماه در خانه نمایش «مهرگان» روخوانی می‌شود.

«آگوست؛ اوسیج کانتی»که برنده جایزه پولیتزر و بسیاری جوایز معتبر دیگر همچون تونی، جایزه منتقدان تئاتر نیویورک و دراما دسک شده است، درباره زندگی یک خانواده بزرگ و از هم گسیخته است که با ناپدید شدن ناگهانی پدربزرگ خود، دور هم جمع می‌شوند و ...

گروه اجرایی در توضیح خلاصه داستان آن به یکی از دیالوگ‌های متن اشاره کرده‌اند: بیل: تو آدم باملاحظه‌ای هستی باربارا، ولی روراست نیستی. احساساتی هستی ولی گذشت نمی‌کنی. یه زن خوب و معرکه و بامزه و شگفت‌انگیزی و من دوسِت دارم ولی خیلی رو اعصابی!

این اثر توسط گروهی دوازده نفره از بازیگران روخوانی می‌شود که اسامی آنها به شرح زیر است:

سارا داروفروش: ویولت، معصومه احمدزاده: خاله متی فی، مریم قربانیان: کارن، حمیدرضا هدایتی: استیو، روژینا ابراهیمی: باربارا، آرش روستائیان: چارلی، روزبه شفیعی: بیل، رضا کاسب‌نیا : کلانتر جیلبو و چالز کوچولو، آزاده صیفی: ایوی، رها اصغری: جین، طناز بهجت‌نیا: جونا، صحنه‌خوان: پانته‌آ یزدی.

این جلسه که آخرین جلسه «عصری با نمایش» در ماه مهر است، ساعت ۱۵ روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ مهر ماه در خانه نمایش «مهرگان» به نشانی خیابان انقلاب، قبل از پل کالج، خیابان خارک، بن بست اول برگزار می‌شود.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..