دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ۳۰ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کارگردان نمایش «دژاوو» که این روزها در پردیس تئاتر تهران اجرا می‌شود اعلام کرد که اجرای این نمایش ۲ شب برای دیگر تمدید شده و در دی‌ماه هم در فرهنگسرای بهمن روی صحنه می‌رود.
کارگردان نمایش «دژاوو» که این روزها در پردیس تئاتر تهران اجرا می‌شود اعلام کرد که اجرای این نمایش ۲ شب برای دیگر تمدید شده و در دی‌ماه هم در فرهنگسرای بهمن روی صحنه می‌رود.

هنرمندنیوز: مهدی زعفرانی کارگردان نمایش «دژاوو» که این روزها در پردیس تئاتر تهران روی صحنه است، درباره وضعیت اجرای این اثر و میزان استقبال مخاطبان در شرایط فعلی گفت: با توجه به شرایط فعلی و همچنین وضعیت تبلیغات آثار نمایشی در فضای مجازی، مخاطبان استقبال قابل قبولی از اجرای نمایش «دژاوو» داشته‌اند به همین خاطر نمایش را که قرار بود امروز ۳۰ مهر به کار خود پایان دهد، روزهای ۱ و ۲ آبان نیز روی صحنه می‌بریم.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه «دژاوو» یک اثر سوررئال است خوشبختانه مخاطبان، هدفی را که در ذهن ما بود درک کرده‌اند. برخی مخاطبان نقطه‌نظراتی درباره دکور نمایش داشتند اما اکثراً با کار ارتباط برقرار کردند.

زعفرانی درباره اینکه آیا برنامه‌ای برای اجرای این اثر نمایشی در مقطع زمانی دیگر مدنظر است یا نه، گفت: به امید خدا در دی ماه سال جاری نمایش «دژاوو» را در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن مجدداً روی صحنه خواهیم برد و اجراهای بیشتری خواهیم داشت.

در خلاصه داستان نمایش «دژاوو» چنین آمده است: «چند غریبه در مکانی غریب …، نه زبان یکدیگر را می‌فهمند؛ نه آشنایی می‌یابند؛ از کجا آمده‌اند؟ مقصد آن‌ها تنهایی است؛ پهنه این بیابان را انتهایی نیست!!! نبردی ازلی و ابدی در زیر این آسمان خاکستری… آنقدر تاختند که زمین شش تا شد و آسمان‌ها هشت… آیا بازمانده‌ای از این بیابان خارج خواهد شد؟»

عوامل نمایش «دژاوو» عبارتند از تهیه‌کننده: عرفان ورشوچی‌منفرد، کارگردان: مهدی زعفرانی، بازیگران: محمدحسین کاشانی، مهدیار زمانی‌فر، رضا عادلی، علیرضا شمالی، محمدرضا احمدلو، محمدطاها عبداللهی، طراح و اجرای گریم: هادی فکری، دستیار گریم: عارفه کاوه‌ای، حانیه محمودآبادی، طراح گرافیک: راهی گرافیک، طراح صوت: محسن نوبری، تبلیغات: گروه آوام هنر، تدارکات: علیرضا اخوان، بازیگردان: محمدحسین کاشانی، منشی صحنه: امیرحسین سکاکی، روابط عمومی: محمدمهدی عسگری.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..