سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ۷ فوریه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اجرای نمایش «خوشدلان» نوشته سعید پورصمیمی که قرار بود مهر ماه با بازی این بازیگر و نویسنده روی صحنه برود، به تعویق افتاد.
اجرای نمایش «خوشدلان» نوشته سعید پورصمیمی که قرار بود مهر ماه با بازی این بازیگر و نویسنده روی صحنه برود، به تعویق افتاد.

هنرمندنیوز: پریزاد سیف که کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد، درباره وضعیت اجرای آن می‌گوید: قرار بود نیمه اول مهر ماه این نمایش را در پردیس موسیقی و تئاتر باغ کتاب روی صحنه ببریم ولی فعلا به دلیل وضعیت اجتماعی کشورمان، شرایط برای اجرای تئاتر مساعد نیست و ما هم اجرای نمایش‌مان را به زمستان موکول کردیم.

او ادامه می‌دهد: این روزها مردم حال و حوصله تئاتر ندارند و اجرای نمایش در اولویت نیست. از طرف دیگر نمایش ما یک کار کمدی است که اجرای آن در شرایط فعلی اصلا مناسب نیست. به همین دلیل با وجود اینکه به مدت سه ماه برای تامین و آماده‌سازی آن زحمت کشیدیم، فعلا اجرای‌مان را به تاخیر انداخته‌ایم و قصد داریم زمستان نمایش را روی صحنه ببریم ولی باید دید تا آن زمان شرایط چگونه خواهد شد.

نمایش «خوشدلان» نوشته سعید پورصمیمی، به کارگردانی پریزاد سیف با بازی این بازیگر و جمع دیگری از بازیگران متشکل از سمسعود کرامتی، بهرام ابراهیمی، رضا مولایی، الهام پاوه نژاد، . بهروز پوربرجی، شاهین علایی نژاد، علی پویا قاسمی، رها خدایاری، فرزانه زینتی، شهاب عباسیان، رضا فیض‌بخش، حامد مهدی نژاد، مریم محبی، سعید محبی، محمدکیان اسماعیلی آماده اجرا شده بود .

سعید خانی تهیه‌کننده سینما و مدیرعامل دفتر پخش «خانه فیلم»، تهیه‌کنندگی نمایش «خوشدلان» را برعهده دارد و نورالدین حیدری‌ماهر مجری طرح این نمایش است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..