چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ ۲۲ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

رضا بهرام، شنبه‌شب بیستم اسفندماه 1401 طی دو سانس در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس به روی صحنه رفت، کنسرتی که برای 24 اسفندماه نیز تمدید شد.
رضا بهرام، شنبه‌شب بیستم اسفندماه 1401 طی دو سانس در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس به روی صحنه رفت، کنسرتی که برای 24 اسفندماه نیز تمدید شد.

هنرمندنیوز: رضا بهرام کنسرت خود را با قطعه «آتش» آغاز و در ادامه قطعه «مو به مو» را اجرا کرد و ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری کنسرت گفت: خدا را شاکرم که این افتخار بار دیگر نصیب من و گروهم شد تا بتوانیم در خدمت و هم‌صدا با شما باشیم.

او با تشکر از هوادارانش برای حضور در کنسرت؛ به سراغ اجرای قطعه «بیمار» رفت و یک‌صدا با آن‌ها ترجیع‌بند کار «دیوانه‌ات شدم! ببین!/ فقط به من، دل ببند ... دل ببند ...» را خواند.

رضا بهرام بابیان اینکه همیشه تماشاگران در کنسرت‌هایش به دو گروه شخصیت تقسیم می‌شوند و دیدنشان جالب است گفت؛ یک دسته کسانی هستند که وقتی در رابطه احساسی‌شان دچار مشکل می‌شوند ... و ناگهان شروع به خواندن «دگر بعد تو عاشقی ممنوع/ زندگی ممنوع دیوانگی ممنوع است/ دگر بعد تو حال خوش ممنوع/ فال خوش ممنوع دلدادگی ممنوع است» کرد که با استقبال و همخوانی مخاطبان روبرو شد.

بهرام دسته اول را احساسی خطاب کرد و در ادامه گفت: دومین دسته هیچی چیز برایشان مهم نیست و امشب خیلی از کسانی که آمده‌اند شامل همین دسته می‌شوند و آن‌قدر عاشق خودشان هستند که در مواجه با هر چالشی می‌گویند؛ «بعد از تو باران هنوز میبارد بعد از تو این خانه هنوز مرا دارد/ در خوابم نمیبینی مثل مرا دیگر غرور من اینجاست تنها نمیمانم راحت برو بگذر»

رضا بهرام با خواندن بخش‌هایی از دو ترانه «عاشقی ممنوع» و «آرامشی دارم» به‌خوبی مخاطبانش را معرفی کرد و این فرصت برای تماشاگران ایجاد شد تا ترجیع‌بند قطعات موردعلاقه‌شان را بدون همراهی ارکستر با خواننده‌شان همخوانی کنند.

این خواننده پیش از اجرای قطعه «آرامشی دارم» بیان کرد: این آهنگ را با هم‌صدایی کسانی اجرا می‌کنیم که عاشق خودشان هستند.

بهرام پیش‌ازاین که به سراغ قطعه «هیچ» برود، به تماشاگران گفت: «من همیشه برای خواندن این آهنگ هیجان‌زده هستم و به نظرم قطعه بااحساسی است و امیدوارم که شما هم شنیده و دوستش داشته باشید.»

او پس از اجرای قطعه «هیچ»، بخشی از آن را بدون همراهی ارکستر با طرفدارانش همخوانی و بیان کرد: حالا که آن‌قدر پرانرژی هستید و باعث حال خوب ما می‌شوید؛ می‌خواهیم به همراه ارکسترم قطعه پرانرژی و خاطره‌انگیزی «گل عشق» را برایتان اجرا کنیم.

در ادامه نوبت به اجرای قطعه «از عشق بگو» رسید، نخستین آهنگی که از رضا بهرام منتشر شد و مورد استقبال مخاطبان موسیقی قرار گرفت.

«آدم سابق»، «عشق و گناه»، «نگار» و ... از دیگر قطعات اجرایی این کنسرت بودند.

رضا بهرام در این کنسرت تازه‌ترین قطعه خود «پناه آخر» را نیز اجرا کرد.

کنسرت رضا بهرام ۲۰ اسفندماه سال جاری طی دو سانس در سالن هتل اسپیناس پالاس به تهیه‌کنندگی شرکت فرهنگی هنری ققنوس و مدیریت محمدحسین توتونچیان برگزار شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..