یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اجرای نمایش «یه روز دیگه» به کارگردانی نادیا فرجی تمدید و از کارگاه نمایش به تالار سایه مجموعه تئاتر شهر منتقل شد.
اجرای نمایش «یه روز دیگه» به کارگردانی نادیا فرجی تمدید و از کارگاه نمایش به تالار سایه مجموعه تئاتر شهر منتقل شد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «یه روز دیگه» به کارگردانی نادیا فرجی که قرار بود تا روز چهارشنبه اول تیر در کارگاه نمایش تئاتر شهر به اجرای خود پایان دهد، به دلیل استقبال تماشاگران تمدید و ادامه اجراهای خود را در تالار سایه مجموعه دنبال خواهد کرد.

بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته، این نمایش تا روز چهارشنبه اول تیر در کارگاه نمایش روی صحنه است و پس از آن از روز پنجشنبه دوم تیر ساعت ۱۹:۳۰ در تالار سایه مجموعه به اجراهای خود ادامه می دهد.

نمایش «یه روز دیگه» از جمله آثار نمایشی به صحنه رفته در تئاتر شهر است که با نگاهی آزاد به « مرگ در می‌زند» وودی آلن نوشته شده و نگاهی کمدی فانتزی به مرگ دارد.

الهه پورجمشید و نادیا فرجی بازیگران این اثر نمایش هستند. ضمن اینکه مژگان عیوضی طراح لباس، علیرضا خضری طراح صحنه، عاطفه ابیضی طراح گریم، مجتبی گیویان طراح نور، مرتضی برزگرزادگان طراح پوستر و بروشور، سمیرا عالم پناه بازنویسی متن و مدیرروابط عمومی، سینا موحدی نیا ساخت تیزر، عرفان پالیدی و خشایار شکرانی گروه عکاسان، منادا ناطقی دستیار تهیه کننده، سعید فرخی، حسن باقری و رضا فروتن دستیاران کارگردان، آرش جمشیدی مدیر اجرا و صحنه، آرزو فروتن منشی صحنه دیگر عوامل اجرایی نمایش «یه روز دیگه» را تشکیل می دهند.

نمایش «بهشت حکیم الله» به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی ویدا موسوی که از روز اول خرداد ماه در تالار سایه به صحنه رفته بود، روز دوشنبه سی ام خرداد ماه به اجرای خود پایان داد.

هم اکنون نمایش های «پروین» به کارگردانی حسین کیانی در تالار اصلی، «اسب های انباری» به کارگردانی رضا کرمی زاده در تالار چهارسو و «بی چرا زندگان» به کارگردانی الهام شعبانی در تالار قشقایی تئاتر شهر روی صحنه هستند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..