شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بیش از ۲۰۰ موسیقیدان از کشورهای چین و آلمان در کنسرتی با اجرای آثار کلاسیک و سنتی، پنجاهمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک دو کشور را جشن گرفتند.
بیش از ۲۰۰ موسیقیدان از کشورهای چین و آلمان در کنسرتی با اجرای آثار کلاسیک و سنتی، پنجاهمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک دو کشور را جشن گرفتند.

هنرمندنیوز: به نقل از سایت اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه، جشن پنجاهمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین کشورهای چین و آلمان یک هفته قبل ـ ۱۳ نوامبر ـ به میزبانی گروه رسانه‌ای چین (China Media Group) برگزار شد.

در جریان این مراسم آثاری از موسیقیدانان برجسته آلمانی همچون بتهوون، واگنر و روبرت شومان به موازات آثاری از موسیقی سنتی و کلاسیک چین به اجرا درآمد. در اجرای این آثار اعضای ارکستر سمفونیک برلین آلمان و همچنین خانه اپرای ملی چین حضور داشتند.

جشن پنجاهمین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین کشورهای چین و آلمان دومین مراسمی است که با همت گروه رسانه ای CMG با تمرکز بر همکاری‌های موسیقایی میان کشورهای اروپایی با چین برگزار می‌شود.

اجراهای موسیقی در جریان این مراسم، به صورت زنده از شبکه‌های رادیو و تلویزیونی اروپا و چین و همچنین پلتفرم‌ها به نمایش درآمد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..