یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

احمد میرمعصومی گفت: هنر ایران بسیار غنی است و خوشحالم که موفق شدم در مسابقه بین‌المللی آهنگسازی جایزه بهترین موسیقی اینسترومنتال را کسب و هنر ایران را به دنیا معرفی کنم.
احمد میرمعصومی گفت: هنر ایران بسیار غنی است و خوشحالم که موفق شدم در مسابقه بین‌المللی آهنگسازی جایزه بهترین موسیقی اینسترومنتال را کسب و هنر ایران را به دنیا معرفی کنم.

هنرمندنیوز: احمد میرمعصومی آهنگساز ایرانی که اخیراً موفق شده با قطعه‌ «کالسکه» در مسابقه بین‌المللی آهنگسازی جایزه بهترین موسیقی اینسترومنتال را کسب کند، درباره تجربه حضور در این رویداد گفت: مسابقه بین‌المللی آهنگسازی از معتبرترین رقابت‌های حوزه آهنگسازی و رقابت‌ در آن بسیار سخت و دشوار است.

وی ادامه داد: هر سال تعداد زیادی از آهنگسازان در ۲۳ شاخه مختلف این رویداد شرکت می‌کنند که عده‌ای از آن‌ها برای مرحله نیمه‌نهایی انتخاب می‌شود و در نهایت با پشت سر گذاشتن مراحل داوری‌ عده کمی از آن‌ها که حتی به زیر یک درصد هم نمی‌رسد به فینال راه پیدا می‌کنند.

این آهنگساز موفقیت در مسابقه بین‌المللی آهنگسازی را اتفاقی مهم دانست و گفت: هنر ایران بسیار غنی است. به همین خاطر برای من اهمیت زیادی دارد که این هنر  را به سراسر جهان معرفی کنم و از این بابت که موفق شدم این جایزه را کسب کنم خوشحالم.

میرمعصومی در پایان درباره فعالیت این روزهای خود نیز اظهار داشت: من در حال تولید یک اثر جدید هستم که اگر روند ساخت آن خوب پیش برود، سال آینده در داخل و خارج از ایران منتشر خواهد شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..