سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

براساس توافقنامه منعقده انجام می‌شود؛

مدیرعامل شرکت هنرکارت وابسته به صندوق اعتباری هنر از بهره‌مندی دارندگان هنرکارت از خدمات هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با تخفیف ویژه خبر داد.
مدیرعامل شرکت هنرکارت وابسته به صندوق اعتباری هنر از بهره‌مندی دارندگان هنرکارت از خدمات هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با تخفیف ویژه خبر داد.

هنرمندنیوز: به نقل از مرکز روبط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، حیدر مرادی، با اشاره به جزئیات بهره مندی اعضای دارنده هنر کارت از تخفیف هتل ها، گفت: براساس توافقنامه منعقد شده با شرکت ایرانگردی و جهانگردی، دارندگان هنرکارت می‌توانند با تخفیف ۵ تا ۴۰ درصدی بنا به فصل و نوع هتل، از امکانات اقامتی ۴۷ هتل‌ این مجموعه بهره‌مند شوند.

وی افزود: هنرکارت در نظر دارد با توسعه و تجمیع حمایت ها، گسترش ارتباط و همکاری با نهادها و سازمان های خدمات محور، فصل نوینی را در ارائه خدمات به هنرمندان کشور در قالب هنرکارت رقم زند که در اولین گام برای بهره مندی اعضای هنرکارت از خدمات اقامتی و پذیرایی ارزان قیمت، این توافقنامه همکاری امضا شد.

مدیرعامل هنرکارت یادآور شد: متقاضیان می توانند جهت بهره مندی از تسهیلات مراکز اقامتی از طریق سایت هنرکارت به نشانی ttps://honar.cards/Reservation/Register نسبت به رزرو و بهره مندی از تخفیف مراکز اقامتی اقدام کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..