دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سومین مسابقه سراسری عصر تعزیه در پردیس تئاتر تهران از امروز آغاز می‌شود.
سومین مسابقه سراسری عصر تعزیه در پردیس تئاتر تهران از امروز آغاز می‌شود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، امین اشرفی مدیر خانه نمایش و رییس این پردیس، با اعلام این خبر افزود، از امروز ۲۳ بهمن ماه به مدت یک هفته سومین دوره مسابقات سراسری عصر تعزیه در مجموعه پردیس تئاتر تهران برگزار می شود.

اشرفی افزود: پس از برگزاری موفق دو دوره مسابقات سراسری عصر تعزیه، با بهره گیری از تجارب قبلی و اتخاذ رویکردی متفاوت، سومین دوره این مسابقات در مجموعه پردیس تئاتر تهران اجرا می‌شود.

وی در ادامه هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد علاقه و انگیزه در تعزیه‌خوانان جوان، کشف استعدادهای برتر و معرفی آنان به جامعه تعزیه عنوان و بر جایگاه ویژه تعزیه در برنامه‌های آتی این مجموعه عنوان کرد.

این مدیر فرهنگی ادامه داد: در فراخوان سومین دوره این مسابقات ۱۱۷۰ نفر داوطلب شرکت و از بین آنها ۱۲۱ نفر انتخاب شدند و در این مرحله در رشته های امام خوانی، شهادت‌خوانی، زنانه‌خوانی، جوان‌خوانی، طفل‌خوانی، متفرقه‌موافق، سرپاخوانی، تخت‌خوانی، متفرقه‌مخالف، ترومپت، طبل‌ ریز، جامه‌داری و نسخه‌نویسی به رقابت خواهند پرداخت.

رییس پردیس تئاتر تهران حاج محمد رضایی، ابوالفضل کباییان، حاج حسین خاتمی، عباس صالحی و رامین اشرفی به عنوان داور و حاج مرتضی صفاریان را به عنوان معین البکاء این برنامه معرفی کرد.

سومین دوره مسابقه سراسری عصر تعزیه با مشارکت مجمع تعزیه «آل طاها» و با همکاری کانون تعزیه «منهاج» و ناحیه مقاومت بسیج «مالک اشتر» در پردیس تئاتر تهران برگزار می شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..