دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ۲۹ مه ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شورایعالی تهیه‌کنندگان بیانیه داد؛

شورایعالی تهیه‌کنندگان سینما با انتشار بیانیه‌ای ضمن استقبال از دستور حسین انتظامی برای ادغام موسسه رسانه‌های تصویری، بر لزوم ادامه این روند تأکید کرد.
شورایعالی تهیه‌کنندگان سینما با انتشار بیانیه‌ای ضمن استقبال از دستور حسین انتظامی برای ادغام موسسه رسانه‌های تصویری، بر لزوم ادامه این روند تأکید کرد.

به گزارش هنرمندنیوز، در پی صدور حکم ادغام وظایف موسسه رسانه‌های تصویری در زیرمجموعه‌های سازمان سینمایی از سوی حسین انتظامی خطاب به مهدی یزدانی مدیرعامل این موسسه، شورایعالی تهیه‌کنندگان بیانیه‌ای صادر کرد.

در متن این بیانیه آمده است؛

تغییر ساختار سینمای ایران و انقلاب دیجیتال در تولید، نیاز به مسئله چابک‌سازی سیستم اداری سازمان سینمایی را دو چندان کرده است. در ادوار مختلف و با مدیریت‌های متعدد که عهده‌دار مسئولیت سازمان سینمایی بودند، صحبت از کوچک شدن مجموعه سازمان سینمایی بود و در جلسات مختلفی با حضور اهالی سینما به این مهم تاکید داشتند.

همیشه کوچک‌سازی با ممانعت‌ها و مقاومت در برابر این عقل جمعی وجود داشته اما ادامه دادن این مسیر پرهزینه و ناکارآمد امکان‌پذیر نخواهد بود.

بهترین تصمیم، ادغام مسئولیت‌ها، کاهش تصدی‌گری و محدود کردن وظایف سازمان سینمایی در طرح نظارت و پشتیبانی است.

دکتر حسین انتظامی با درایت و شجاعت قدم اولیه را جهت این امر مهم برداشت و با کمک مهدی یزدانی مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری این مدیر جسور که پیشقدم شد تا در جهت رسیدن به نقطه مطلوب حرکت کنیم.

شورایعالی تهیه کنندگان تشکر و تقدیر خود را از اقدام شجاعانه دکتر انتظامی که با این حرکت انقلابی، منافع جمعی را در صدر کارهای خود قرار دادند اعلام می‌کند. ضمناً اهالی سینما در انتظار اقدام بعدی نسبت به اصلاح ساختار دیگر زیرمجموعه های سازمان سینمایی هستند.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..