چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۶ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

رکورد روزانه مخاطب سینماها، شکسته شد

مدیرکل عرضه و نمایش سازمان سینمایی، با استقبال ۲۱۰ هزار نفری مخاطبان در یک روز، از شکست رکورد روزانه سینماها در روز گذشته خبر داد.
مدیرکل عرضه و نمایش سازمان سینمایی، با استقبال ۲۱۰ هزار نفری مخاطبان در یک روز، از شکست رکورد روزانه سینماها در روز گذشته خبر داد.

هنرمندنیوز: به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان سینمایی، رو‌ح الله سهرابی با اشاره به استقبال ۲۱۰ هزار نفری از فیلم های روی پرده در روز سه شنبه (۳۰ خردادماه) گفت: با این استقبال گسترده، رکورد حضور روزانه مخاطبان در سینماها از سال ۱۳۹۸ به این سو شکست و اکثر فیلم‌ها فروش بسیار خوب و امیدبخشی را در کارنامه اکران خود ثبت کرده‌اند .

وی با بیان این نکته که همراهی تهیه‌کنندگان ، پخش‌کنندگان و سینماداران به عنوان سه ضلع اصلی اقتصاد سینما از جمله مهترین عوامل کسب این موفقیت بوده، افزود: نحوه صحیح چینش اکران و البته کم و‌کیف آثار اکران شده و همراهی شورای محترم صنفی نمایش با سیاست‌های کلان سازمان سینمایی که در سبد اکران دوره‌ای ، فیلم‌هایی در ژانرهای مختلف سینمایی اعم از کمدی ، دفاع‌مقدس ، اجتماعی را گنجانده‌اند عامل اصلی ‌سیر صعودی و ثبت رکوردهای جدید فروش سینماها بوده و پیش‌بینی می‌شود روند فروش فیلم‌ها و افزایش رونق اقتصاد سینما به همراه مراقبت از فیلم‌های فرهنگی و غیرتجاری ، کماکان ادامه داشته باشد .

مدیرکل عرضه و نمایش سازمان سینمایی خاطرنشان کرد: براساس آمار ثبت شده، کل فروش سینمای ایران در سال ۱۴۰۱ بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان بوده درحالیکه در سه ماهه اول امسال و تنها در فصل بهار سینمای ایران فروشی معادل حدود ۳۰۰ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..