چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

قزلی در پیامی خطاب به انجمن‌های ادبی کشور بیان کرد:

مهدی قزلی با بیان اینکه برای فعالیت‌های جاری بنیاد شعر و ادبیات داستانی دست به استقراض برده است از تامین نشدن بودجه برای پرداخت مالی وعده داده شده به انجمن‌های ادبی گفت.
مهدی قزلی با بیان اینکه برای فعالیت‌های جاری بنیاد شعر و ادبیات داستانی دست به استقراض برده است از تامین نشدن بودجه برای پرداخت مالی وعده داده شده به انجمن‌های ادبی گفت.

به گزارش هنرمندنیوز، مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر وادبیات داستانی با صدور پیامی خطاب به انجمن‌های ادبی کشور که در کارگروه ساماندهی وضعیت انجمن‌های ادبی ثبت‌نام کرده‌ و شناسه دریافت کرده‌اند پیامی صادر کرد و درباره تنگناهای مالی پیش روی این بنیاد برای ادامه این فعالیت صحبت کرد.

متن پیام قزلی که نسخه‌ای از آن نیز در اختیار مهر قرار گرفته است به شرح زیر است:

با سلام خدمت همه دوستان فعال در انجمن‌های ادبی سراسر کشور.

به عنوان رییس کارگروه انجمن‌های ادبی می‌بایست چند نکته را به شما عزیزان عرض کنم

یکم، عذرخواهی از تاخیر پرداخت طرحانه‌هایی که قولش را در آیین اختتامیه دومین جشنواره ملک‌الشعرای بهار و نخستین مجمع عمومی انجمن‌های ادبی کشور گرفتید. واقعیت این است که دلیل این اتفاق، نوسان‌های اقتصادی اخیر و به تبع آن، انقباض‌های بودجه. الان که خدمت شما پیام می‌دهم، مبلغی را استقراض کرده‌ایم برای امور جاری بنیاد مثل آب و برق و ...

دوم، حضرت باری فرمود: یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اصْبِرُوا وَصَابِرُوا وَرَابِطُوا وَاتَّقُوا اللَّهَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ

از همه کسانی که صبر کرده‌اند و رفقایشان را به صبر دعوت کرده‌اند و ارتباطشان را مستمر و حسنه نگه داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

سوم، قول می‌دهم به زودی این مشکلات را پشت سر بگذاریم. اگر روزی بدانم که اراده بزرگتری نمی‌خواهد مسیر رشد انجمن‌های ادبی هموار شود یا من توان انجام امور را ندارم، موضوع را صادقانه با شما در میان خواهم گذاشت و خودم هم از میان برخواهم خواست.

چهارم، برخی دوستان هم کم‌حوصله و ناامید و بی اطمینان هستند. از ایشان هم می‌خواهم اگر تلاش ما نتیجه داد و توانستیم عهدمان را وفا کنیم، به ادامه فعالیت‌های انجمن خود برگردند.

و آخر، لطفا انجمن‌هایی که برای دریافت شناسه کسری‌هایی در مدارک دارند، آنها را برطرف کنند تا هویت جمعی انجمن‌ها، پویاتر و قدرتمندتر شکل گیرد.

مهدی قزلی

مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان

و رییس کارگروه امور انجمن‌های ادبی کشور

یادآوری می‌شود در آیین‌نامه امور انجمن‌های ادبی ابلاغی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، کلیه امور انجمن‌های ادبی به کارگروهی به ریاست مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی واگذار شده است که این موضوع در نشست مجمع عمومی انجمن‌های ادبی در اردیبهشت‌ماه سال جاری همزمان با اختتامیه جشنواره ملک‌الشعرای بهار به اطلاع انجمن‌های ادبی رسید و قولهای مساعد برای کمک به ایشان داده شد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..