پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲ ۷ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در شبکه هیسپان تی وی

آشنایی مخاطبان اسپانیایی زبان با سازهای کوبه ای ایرانی از جمله آیتم های این هفته برنامه «ایران» در هیسپان تی وی است.
آشنایی مخاطبان اسپانیایی زبان با سازهای کوبه ای ایرانی از جمله آیتم های این هفته برنامه «ایران» در هیسپان تی وی است.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، شیما کاظمی در اولین آیتم از برنامه «ایران» در شبکه هیسپان تی وی به معرفی سازهای کوبه ای می پردازد. دف، تمبک، تیمپانی، طبل و دمام از سازهای کوبه ای ایرانی است که در این آیتم علاوه بر معرفی مختصر آنها از نوازندگان قدیمی و نام آشنای این سازها نیز یاد می شود.

بعد از آیتم معرفی سازهای کوبه ای، بینندگان با علی چیت سازیان همراه می شوند تا آنها را با کارگاه ها و کارخانه های کریستال سازی در قزوین آشنا کند.

معرفی «باغ کتاب» آیتم آخر این هفته برنامه «ایران» است. زهرا خانجانی به این مکان فرهنگی تفریحی می رود تا مخاطبان برنامه را به بهانه معرفی «باغ کتاب» تشویق به کتابخوانی کند. این مجموعه در منطقه عباس آباد تهران واقع شده که کتابخانه ملی ایران و باغ موزه دفاع مقدس، همسایه های شرقی و غربی آن محسوب می شوند. وسعت باغ کتاب تهران ۱۱۰ هزار متر مربع است که ۶۵ هزار متر مربع آن ساختمان نمایشگاهی، تالارهای همایش و اداری است و مابقی آن را فضای سبز و یک دریاچه مصنوعی تشکیل می‌دهد.

برنامه «ایران» هیسپان تی وی هر هفته دوشنبه ها ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش و سه شنبه ساعت ۴:۳۰ و چهارشنبه ساعت ۱۰:۳۰ به وقت تهران بازپخش خواهد شد.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..