یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیر جشنواره فیلم "ونیز" اعلام کرد: جشنواره امسال به ضرورت تجربی‌تر بوده و انتظار حضور سینماگران معروف آمریکایی بر روی فرش قرمز جشنواره را نخواهد داشت.
مدیر جشنواره فیلم "ونیز" اعلام کرد: جشنواره امسال به ضرورت تجربی‌تر بوده و انتظار حضور سینماگران معروف آمریکایی بر روی فرش قرمز جشنواره را نخواهد داشت.

به گزارش هنرمندنیوز، به نقل از سینه ایران،لبرتو باربرا  در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی آنسا در روز سه شنبه اعلام کرد که جشنواره امسال به ضرورت تجربی‌تر بوده و انتظار حضور سینماگران معروف آمریکایی بر روی فرش قرمز جشنواره را نخواهد داشت و معتقد است که حال و هوای اروپایی پر رنگ تری را باید شاهد بود.

باربرا  همچنین امکان همکاری با جشنواره فیلم کن را رد نکرد و هر حرکت مشترک بین دو جشنواره را شکلی از همبستگی برای جامعه جهانی سینما در دوره سخت کنونی قلمداد کرد.

او تاکید کرد که هفتاد و هفتمین دوره جشنواره فیلم ونیز  با رعایت همه پروتکل‌ها مانند استفاده اجباری از ماسک و حفظ فاصله‌های اجتماعی برگزار خواهد شد و در هر نمایش فیلم، تعداد کمتری تماشاگر حضور داشته و تعداد کمتری کارت جشنواره نیز صادر خواهد شد.

مدیر قدیمی ترین جشنواره فیلم دنیا مطمئن است که دست اندرکاران کمتری از هر فیلم به ونیز سفر خواهند کرد و نشست‌های مطبوعاتی نیز به صورت مجازی برپا خواهد شد.

او همچنین اعلام کرد که تعداد فیلم های ایتالیایی بیشتری در جشنواره حضور خواهند داشت.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..