جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ۳۱ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی اعضای شورای سیاستگذاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر را منصوب کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی اعضای شورای سیاستگذاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر را منصوب کرد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی شورای فرهنگ عمومی کشور، محمدمهدی اسماعیلی طی حکمی اعضای شورای سیاستگذاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر را منصوب کرد.

براساس این حکم، زینب اختری (مشاور وزیر و مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت کشور و فعال حوزه عفاف و حجاب)، مریم اردبیلی (مشاور و مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران و صاحب نظر در موضوع آینده پژوهی، خانواده و جمعیت)، مریم السادات خرم دره(متخصص طراحی پارچه و لباس ایرانی اسلامی و مسئول شبکه فراگیر مردمی عفاف و حجاب)، سپیده یاقوتی (دبیر یازدهمین دوره جشنواره مد و لباس فجر و عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا(س)) و نعیمه اسلام‌لو (نویسنده و پژوهشگر و فعال مردمی حوزه عفاف و حجاب) از اعضای این شورا هستند.

همچنین علیرضا بابایی (کارشناس اجتماعی و متخصص در حوزه سیاست‌گذاری رسانه و دستیار دبیر شورای فرهنگ عمومی)، سیدهوشنگ قادریان (فعال و پیشکسوت حوزه صنعت و مدیر کل اسبق منسوجات و پوشاک وزارت صمت)، شاهرخ جعفری (فعال بخش خصوصی در حوزه مد و پوشاک) و علیرضا صفاری (فعال بخش خصوصی در حوزه مد و پوشاک) از دیگر اعضای شورای شورای سیاستگذاری دوازدهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر هستند.

این اعضا قرار است بر مبنای تغییر آیین‌نامه جشنواره مد و لباس فجر، رویکردها و برنامه‌های دوره دوازدهم جشنواره را برنامه‌ریزی کنند.

این تغییر آیین‌نامه بر مبنای آسیب‌شناسی از ۱۱ دوره گذشته رقم خورده و قرار است برای نخستین بار در جشنواره دوازدهم همزمان با رقابت بین طراحان ایرانی اسلامی، رقابت بین ویژندهای برتر حوزه مد و پوشاک ایرانی اسلامی صورت گیرد و طاووس زرین جشنواره به بهترین ویژندی تعلق بگیرد که طراحی ایرانی و اسلامی را مبنای تولیدات خود قرار داده است تا صرفا این جشنواره یک رویداد هنری نباشد.
نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری دوازدهمین دوره جشنواره مد و لباس فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..