سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ ۲۱ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آغاز اجراها از ۶ فروردین

معاون تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است که اجراهای تئاتر کودک و نوجوان در کانون از ۶ فروردین ۱۴۰۲ آغاز شوند.
معاون تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای است که اجراهای تئاتر کودک و نوجوان در کانون از ۶ فروردین ۱۴۰۲ آغاز شوند.

هنرمندنیوز: سعید زین‌العابدینی معاون تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درباره برنامه‌های کانون در زمینه تئاتر برای نوروز ۱۴۰۲ گفت: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا در هفته اول و دوم تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ اکران آنلاین فیلم تئاترهای کانون را به صورت رایگان برای مخاطبان در سراسر کشور داشته باشیم.

وی ادامه داد: قصد داریم فیلم تئاترهای شاد و یا مرتبط با نوروز را برای خانواده‌ها و کودکان اکران آنلاین داشته باشیم تا اوقات مفرح و شادی را برای‌شان رقم بزنیم.

زین‌العابدینی درباره زمان آغاز اجراهای عمومی تئاترهای کودک و نوجوان سالن‌های مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون در سال ۱۴۰۲، تأکید کرد: برنامه‌ریزی و تلاش‌مان بر این است که از ۶ فروردین اجرای عمومی آثار در سال جدید آغاز شود و میزبان خانواده‌ها باشیم.

معاون تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پایان سخنان خود درباره برنامه‌ریزی برای انجام فعالیت‌هایی مرتبط با ماه مبارک رمضان برای کودکان و نوجوانان در ایام نوروز ۱۴۰۲، گفت: یقیناً برای ماه مبارک رمضان هم برنامه‌های متنوعی نظیر پرده‌خوانی برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها خواهیم داشت که عنوان فعالیت‌ها و تاریخ برگزاری آن‌ها به زودی اعلام می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..