یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دبیر هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش جزییات برگزاری این دوره از جشنواره را تشریح کرد. این جشنواره از اول تا پنجم مرداد ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
دبیر هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش جزییات برگزاری این دوره از جشنواره را تشریح کرد. این جشنواره از اول تا پنجم مرداد ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی این جشنواره، امین مختاری ـ دبیر هشتمین جشنواره ملی «نقش تن‌پوش» ـ ضمن اعلام زمان برگزاری نمایشگاه آثار منتخب جشنواره از ۱ تا ۵ مردادماه در خانه هنرمندان، از برگزاری مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان این جشنواره در روز ۵ مردادماه در تالار شهناز خانه هنرمندان ایران خبر داد.

او اعلام کرد: امسال جایزه «آکادمی تن‌پوش» به لیست جوایز جشنواره اضافه شده که بهترین اثر جشنواره امسال از نگاه برگزیدگان ادوار مختلف جشنواره معرفی می‌شود. به این صورت که برگزیدگان عضو آکادمی، به داوری آثار حاضر در نمایشگاه پرداخته و بهترین اثر مورد نظر خود را انتخاب خواهند کرد.

مختاری با اشاره به بخش ویژه عفاف و حجاب در دوره هشتم جشنواره، توضیح داد: بخش عفاف و حجاب نیز که با حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده برگزار می‌شود، به صورت مجزا از بخش‌های اصلی، اثر برگزیده به همراه جایزه نقدی و لوح تقدیر خواهد داشت.

دبیر جشنواره نقش تن‌پوش محل برگزاری نمایشگاه جشنواره را خانه هنرمندان ایران اعلام کرد و گفت: نمایشگاه امسال با گسترش محل نمایش آثار، در دو گالری «بهار» و «نامی» خانه هنرمندان ایران و از ۱ تا ۵ مردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

او افزود: آیین اختتامیه و اعلام برگزیدگان این دوره از جشنواره روز ۵ مردادماه در محل تالار جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور محدود منتخبان برگزار خواهد شد و امکان تماشای آنلاین مراسم برای سایر علاقه‌مندان مهیا خواهد بود.

هشتمین جشنواره «نقش تن‌پوش» به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و خانه هنرمندان ایران و همچنین با حمایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، معاونت فرهنگی وزارت علوم، کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های هنری، ستاد فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و به دبیری امین مختاری ۱ تا ۵ مرداد ماه برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..