پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کارگاه های آموزشی «قهرمان سازی بومی در سینما»، «زیبایی شناسی جغرافیا و لوکیشن در تولید فیلم» و «تجربه های شخصی در فیلمسازی» در جشنواره فیلم «وارش» در رامسر برگزار می شود.
کارگاه های آموزشی «قهرمان سازی بومی در سینما»، «زیبایی شناسی جغرافیا و لوکیشن در تولید فیلم» و «تجربه های شخصی در فیلمسازی» در جشنواره فیلم «وارش» در رامسر برگزار می شود.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از روابط عمومی نهمین جشنواره بین المللی فیلم «وارش»، جزییات کارگاه‌های آموزشی و زمان نمایش آثار نهمین جشنواره بین المللی فیلم «وارش» در شهر رامسر اعلام شد.

در نخستین روز از برگزاری این رویداد، کارگاه آموزشی «قهرمان سازی بومی در سینما» با حضور کاوه سجادی حسینی نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار می‌شود.

همچنین کارگاه آموزشی «زیبایی شناسی جغرافیا و لوکیشن در تولید فیلم» با حضور پرویز جاهد منتقد و پژوهشگر سینما از ساعت ۱۴ تا ۱۶ روز پنجشنبه ۱۲ اردیبشت ماه در همین محل برگزار می‌شود.

«تجربه های شخصی در فیلمسازی» نیز عنوان کارگاه آموزشی دیگری است که با حضور سرگئی دوروتسوی فیلمساز و عضو هیات داوری بخش بین الملل از کشور روسیه پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر برگزار می‌شود.

این واحد آموزشی همچنین در روزهای برگزاری نهمین جشنواره بین المللی فیلم «وارش» هر روز از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷ به نمایش منتخبی از آثار راه یافته به جشنواره می‌پردازد.

نهمین جشنواره بین المللی فیلم «وارش» با محوریت فرهنگ عامه و به دبیری مهدی قربانپور ۹ تا ۱۳ اردیبهشت ماه در سه شهر بابل، رامسر و ساری برگزار می‌شود.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..