یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شرکت‌های پخش بین‌الملل فیلم دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند در زیر چتر سینمای ایران در بازار فیلم جشنواره کن ۲۰۲۲ حضور یابند.
شرکت‌های پخش بین‌الملل فیلم دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند در زیر چتر سینمای ایران در بازار فیلم جشنواره کن ۲۰۲۲ حضور یابند.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، همچون روال سال‌های گذشته بنیاد سینمایی فارابی با حمایت از شرکت‌ها و موسسات ایرانی فعال در حوزه پخش بین‌الملل، چتر سینمای ایران در بازار فیلم کن را خواهد داشت. به این منظور شرکت‌های فعال در عرصه پخش بین‌الملل که دارای اجازه فعالیت از سوی سازمان سینمایی هستند، می‌توانند درخواست رسمی خود برای حضور در بازار بین المللی فیلم کن را همراه با رزومه کاری و همچنین شرح فعالیت‌های ۳ سال اخیر خود به پست الکترونیک به نشانی international@fcf.ir ارسال کنند.

متقاضیان واجد شرایط تا روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ می‌توانند مدارک خود را به نشانی فوق ارسال کنند.

کمیسیون چتر سینمای ایران بازار فیلم کن ٢٠٢٢ معاونت امور بین‌الملل بنیاد فارابی پس از بررسی و ارزیابی مدارک درخواست کنندگان و بر اساس ظرفیت موجود، شرکت‌ها و موسسات منتخب را که می‌توانند با حمایت این بنیاد در بازار فیلم کن حضور یابند، اعلام خواهد کرد.

بنیاد سینمایی فارابی به روال سنوات گذشته با برپایی چتر سینمایی ایران در بازار جشنواره فیلم کن، بستر مناسبی برای حمایت از بخش‌های فعال در زمینه عرضه بین‌المللی فیلم‌های ایرانی فراهم می‌آورد. هدف از حضور نهادها و شرکت‌های ایرانی، عرضه و پخش بین‌المللی فیلم‌های ایرانی به منظور روابط تجاری و فرهنگی، برقراری ارتباط با جشنواره‌های مهم فیلم جهت همکاری‌های مشترک، اقدام برای تعریف پروژه‌های تولید مشترک، گسترش همکاری‌های بین‌جشنواره‌ای و … است.

هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن در حال برنامه‌ریزی برای برپایی این رویداد سینمایی از ۱۷ تا ۲۸ می برابر با ۲۷ اردیبهشت تا ۷ خردادماه ۱۴۰۱ به صورت حضوری است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..