شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پیرو فراخوان گالری مژده برای برگزاری نمایشگاهی خیریه به نفع آسیب دیدگان سیل های اخیر، از فردا چهارشنبه ۲۸ فروردین، تا کنون ۱۰۵ هنرمند با ارائه آثار خود در این رویداد مشارکت کردند.
پیرو فراخوان گالری مژده برای برگزاری نمایشگاهی خیریه به نفع آسیب دیدگان سیل های اخیر، از فردا چهارشنبه ۲۸ فروردین، تا کنون ۱۰۵ هنرمند با ارائه آثار خود در این رویداد مشارکت کردند.

به گزارش هنرمندنیوز، «تنها نیستیم» عنوان نمایشگاه خیریه گالری مژده است که پیشتر با هدف کمک به آسیب دیدگان در بم و کرمانشاه نیز برگزار شده است و این بار به لطف همت بلند هنرمندان تجسمی به یاری هموطنان آسیب دیده سیل های اخیر می رود. تا لحظه تنظیم این خبر ۱۰۵ هنرمند با تقدیم ۱۱۳ نقاشی، مجسمه و خوشنویسی در این نمایشگاه مشارکت دارند که صد در صد فروش این آثار به آسیب دیدگان هدیه خواهد شد.

در این رویداد هنرمندانی چون منوچهر نیازی، ناصر اویسی، حسن شکاری، عبدالله کیائی، مهدی سحابی، آرمان استپانیان، سیامک زمردی، سروش میلانی زاده، مرتضی گودرزی، بابک حقی، احمد محمدپور، مهدی فلاح، علیرضا کرمی، نادر افشاری، میر احمد غفاری، الهام عظیمی، علی شکری، احمد مازادی، سعید احمدزاده، محسن کرمی، محسن رزاقی، احمد آریامنش، بهرام حنفی، احد قدیری، کیارش یعقوبی، رضا بیگناه، امیرحسین دلبری، فریبرز میرکبیری، رویا شامحمدی، عارف گرانمایه، زهرا بهرامی، افروز هوشنگ و خلیل کوئیکی حضور دارند.

بر اساس اعلام گالری مژده همه آثار این نمایشگاه با حداقل قیمت و بسیار پایین تر از قیمت واقعی آثار هنرمندان به فروش خواهد رسید و تا این لحظه قیمت ها از ۵۰۰ هزار تومان شروع و تا ۳۰ میلیون تومان دامنه دارد.

نمایشگاه «تنها نیستیم» ۲۸ تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ در گالری مژده برپا خواهد بود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..