چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

چهارمین نمایشگاه گروهی عکس "عکاسان آزاد"، به سرپرستی علیرضا ناصری، عصر جمعه ۸ مهرماه، در نگارخانه سرو افتتاح شد.
چهارمین نمایشگاه گروهی عکس "عکاسان آزاد"، به سرپرستی علیرضا ناصری، عصر جمعه ۸ مهرماه، در نگارخانه سرو افتتاح شد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای سرو، چهارمین نمایشگاه گروهی عکس "عکاسان آزاد" با موضوع مستند اجتماعی، خیابانی و مفهومی عصر جمعه، هشتم مهرماه در نگارخانه سرو افتتاح شد.

عکاسان آزاد در سال ۱۳۹۳ توسط دانشجویان رشته عکاسی تشکیل شد. ارائه عکس، گفتگو، نقد و بررسی، همفکری و کوشش برای ارتقاء سطح فنی و تخصصی اعضاء از طریق نمایش و تبادل تجارت، داوری تصاویر، برگزاری مسابقات ماهانه، انتخاب تصویر سال و نمایشگاه گروهی سالانه از مهمترین فعالیت های عکاسان آزاد است. مجموعه عکاسان آزاد هم اکنون بیش از ۵۲ هزار کاربر از ۴۵ کشور جهان دارد.

چهارمین نمایشگاه بین المللی عکاسان آزاد با عنوان مستند اجتماعی، خیابانی و مفهومی با حضور ۳۶ عکاس و ۵۲ اثر از کشورهای ایران، کانادا، دانمارک، کره جنوبی و افغانستان تا ۱۴ مهرماه ، از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در نگارخانه سرو دایر است.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا ۱۴ مهرماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولیعصر(عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوی ساعی یکم (انتهای ساعی دوم) مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن گویای ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..