یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ۳ ژوئیه ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب به عنوان یک مجموعه جدید تئاتری و موسیقایی از روز یکشنبه اول خرداد با اجرای نمایش «باغ» حسن معجونی افتتاح شد.
پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب به عنوان یک مجموعه جدید تئاتری و موسیقایی از روز یکشنبه اول خرداد با اجرای نمایش «باغ» حسن معجونی افتتاح شد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی، طی ۲ سال گذشته پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب راه‌اندازی و آماده بهره‌برداری بود ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا فعالیت رسمی خود را آغاز نکرد. در این شرایط و در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ نمایش «در انتظار گودو» به کارگردانی امیررضا کوهستانی در فضای باز این مجموعه اجرا شد.

با فروکش کردن شیوع ویروس کرونا و از اول خرداد سال ۱۴۰۱، فضای داخلی پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب با اجرای نمایش «باغ» به کارگردانی حسن معجونی، به صورت رسمی افتتاح شد.

نمایش «باغ» در سالن «کُرهال» این مجموعه که دارای ۲۶۰ صندلی، سن دارای ابعاد ۱۲ متر در ۱۲ متر و دارای سن گردان به قطر ۱۰ متر، سیستم نور ال ای دی و سیستم صوتی Array است، به صحنه رفت.

بلک باکس، استودیو باکس و کافه کُر از دیگر فضاهای پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب است که در زمینه تئاتر و موسیقی فعالیت می‌کند.

نمایش «باغ» با حضور (به ترتیب حروف الفبا) وحید آقاپور، برنا انصاری، رضا بهبودی، داود پژمان‌فر، مهسا جمشیدی، هدیه حسینی‌نژاد، مازیار سیدی، آوا شریفی، کتایون طلایی، زینب عباسی، هومن کیایی و فرزانه میدانی، ساعت ۲۰:۳۰ اجرا می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..