جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ۱ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی خبرداد

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی از افزایش ۱۸ درصدی ورود گردشگران خارجی به مشهد در مرداد ماه امسال خبر داد.
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی از افزایش ۱۸ درصدی ورود گردشگران خارجی به مشهد در مرداد ماه امسال خبر داد.

هنرمندنیوز: محمود امانی‌بنی در خصوص میزان تغییرات پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد در مرداد ماه اظهار کرد: در مرداد ماه سال جاری ۵۰۵۰ پرواز در این فرودگاه نشست و برخاست داشته است.

وی با بیان اینکه در مردادماه امسال ۶۵۳ هزار و ۴۶۲ مسافر در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد جابه‌جا شده‌اند، افزود: همچنین در این ماه ۳۷۶۲ پرواز داخلی نشست و برخاست داشته و ۴۸۲ هزار و ۵۵۹ مسافر داخلی جابه‌جا شدند.

امانی‌بنی در بیان جزئیات تغییرات پروازهای خارجی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد یادآور شد: در مرداد ماه امسال ۱۲۸۸ پرواز خارجی در فرودگاه مشهد نشست و برخاست داشته که نسبت به دوره زمانی مشابه در سال گذشته افزایش ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین ۱۷۰ هزار و ۹۰۳ مسافر خارجی در فرودگاه مشهد تردد داشتند که این تعداد حاکی از رشد ۱۸ درصدی نسبت به دوره زمانی مشابه در سال گذشته است.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: بیشترین پرواز داخلی در مرداد ماه امسال مربوط به مسیر مشهد به ‌تهران با ۸۷۹ پرواز و ۱۱۷ هزار و ۷۷۰ مسافر و بیشترین سهم پروازهای خارجی مربوط به مسیر مشهد به نجف با ۲۴۹ پرواز و ۳۱ هزار و ۵۹۰ مسافر بوده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..