دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ۵ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

۲۳هزار و ۳۰۲ گردشگر نوروز ۱۴۰۲ از تالارهای موزه سینمای ایران بازدید کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۴۲ درصد افزایش داشته است.
۲۳هزار و ۳۰۲ گردشگر نوروز ۱۴۰۲ از تالارهای موزه سینمای ایران بازدید کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۴۲ درصد افزایش داشته است.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی موزه سینما، این مجموعه فرهنگی- تاریخی در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ از دوم تا دوازدهم فروردین (۱۱ روز) از ساعت ۹ تا ۱۹:۳۰ میزبان گردشگران و علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر ایران بود و ۲۳ هزار و ۳۰۲ نفر از تالارهای موزه بازدید کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی نزدیک به ۴۲ درصد داشته است.

در نوروز ۱۴۰۲ میانگین روزانه بازدیدکنندگان از تالارهای موزه سینما، ۲هزار و ۱۱۸ نفر و در سال گذشته (نوروز ۱۴۰۱ ) میانگین روزانه یکهزار و ۲۲۵ نفر بوده است.

علاقمندان برای بازدید از تالارهای موزه سینمای ایران در ماه مبارک رمضان می‌توانند هر روز غیر از شنبه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۸ عصر به این مجموعه فرهنگی- تاریخی مراجعه کنند.

سالن‌های سینماهای موزه (سینماتوگراف، سینمافردوس، سینماتمدن) از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۲۳ فیلم‌های سینمایی مندرج در جدول اکران سینماهای تهران را نمایش می‌دهند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..