شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۷ آوریل ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فراخوان منتشر شد

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، فراخوان سومین دوره انتخاب پایان‌نامه‌ برتر علمی با محوریت انیمیشن را منتشر کرد.
یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، فراخوان سومین دوره انتخاب پایان‌نامه‌ برتر علمی با محوریت انیمیشن را منتشر کرد.

به گزارش هنرمندنیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در این فراخوان از دانش‌آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دعوت شده است که چکیده پایان‌نامه یا رساله نظری خود را برای بررسی و انتخاب در ۲ قالب word و pdf از طریق ایمیل به دفتر جشنواره ارسال کنند.

در فراخوان پایان‌نامه برتر تاکید شده است که چکیده آثار منتخب در کتاب جشنواره به چاپ می‌رسد و برای ارایه در پوستر به جشنواره دعوت و برای پوسترهای علمی راه‌یافته نیز گواهی ارایه، صادر می‌شود.

همچنین پایان‌نامه یا رساله‌هایی که امتیار لازم را کسب کنند فرصت ارایه در پنل علمی را خواهند داشت و بر اساس قوانین جشنواره و دانشگاه ذی‌ربط به‌صورت کتاب چاپ خواهد شد.

داشتن نمره بالای ۱۸ برای پایان‌نامه یا رساله، تاکید اصلی محتوای آن بر انیمیشن، دارای فایده و تأثیر از لحاظ نوآوری، دارای محتوا و کارایی برای انیمیشن ایران، حاوی نتایج پژوهش و واژگان کلیدی، ثبت و تایید در سامانه پارسای ایران‌داک، داشتن تاریخ دفاع از اول شهریور ۱۳۹۵ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۷ و شرکت نکردن در دوره‌های قبل جشنواره، از جمله شرایط شرکت در این دوره است.

علاقه‌مندان تا ۱۵ دی ۱۳۹۷ فرصت دارند چکیده آثار خود را به پست الکترونیک با نشانی info15@tehran-animafestival.ir  ارسال کنند.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..