یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ۴ دسامبر ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مجموعه داستان‌های «آن روزها» نوشته نیما باقری و «یک ساعت» نوشته غزال گلستانی راهی بازار شده‌اند.
مجموعه داستان‌های «آن روزها» نوشته نیما باقری و «یک ساعت» نوشته غزال گلستانی راهی بازار شده‌اند.

به گزارش هنرمندنیوز،  مجموعه داستان «آن روزها» نوشته نیما باقری در ۸۶ صفحه با شمارگان ۲۰۰ نسخه و قیمت ۹۵۰۰ تومان در انتشارات نگار و نیما (نگیما) عرضه شده است.

«آه، آن روزها»، «تولد»، «مادری بود» و  «طولانی‌ترین شب» داستان‌های این مجموعه هستند.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: جنگ تمام شد، مصیبت‌ها و گرفتاری‌های جنگ تحمیلی تمام نشده، گرفتاری‌ها و سختی‌ها بعد از جنگ شروع می‌شود، ترمیم  و تعمیر خرابی‌های بازمانده از هشت‌سال جنگ نابرابر و تحمیلی! فرصت‌طلبی‌های عناصر فرصت‌طلب و  حق‌کشی‌های کسانی که به انصاف، حق فراوانی به گردن همه داشتند و دارند و خواهند داشت.

 همچنین مجموعه داستان «یک ساعت» نوشته غزال گلستانی در ۱۷۰ صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۲۳۸۰۰ تومان در نشر یادشده منتشر شده است.

این مجموعه با این داستان‌ها همراه است: پس از او، دختر خانه‌سنگی، صبح روز مهمانی، دیوار آبشار طلایی، چکمه، دریچه، یک‌ ساعت، بوقلمون سرد، یک روز و دیگری.

در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: سرش را که بالا آورد دختر داشت می‌خندید. یک دسته موی سیاه تاب‌خورده ریخته بود یک طرف صورتش، چشمان شوخ و در عین حال نافذی داشت و او برای یک لحظه کوتاه فکر کرد که این تنها زنی است که می‌تواند بی‌آرایش این چنین زیبا باشد. بی‌اختیار لبخندی زد و در راهی که سرانجام باز شد از کنار شانه دختر عبور کرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..