پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کتاب «راز گشوده» نوشته تونی پارسونز و ریچارد سیلوستر با ترجمه وحید مهدیخانی و «درک واقعیت جهان موازی» نوشته بنتینو ماسارو با ترجمه حمیدرضا رفیعی منتشر شده است.
کتاب «راز گشوده» نوشته تونی پارسونز و ریچارد سیلوستر با ترجمه وحید مهدیخانی و «درک واقعیت جهان موازی» نوشته بنتینو ماسارو با ترجمه حمیدرضا رفیعی منتشر شده است.

به گزارش هنرمندنیوز، کتاب «راز گشوده» نوشته تونی پارسونز و ریچارد سیلوستر با ترجمه وحید مهدیخانی در ۱۵۳ صفحه با شمارگان هزار نسخه و قیمت ۲۵ هزار تومان توسط نشر ترنگ منتشر شده است.

نوشته پشت‌ جلد کتاب: این کتاب اعلام می‌کند روشن‌ضمیری روشنایی ناگهانی، مستقیم و پرانرژی است که دائما در دسترس هر کسی است که آماده رهاسازی و به حساب آوردن آن است. این راز گشوده است که خودش را در هر بخشی از زندگی ما آشکار می‌کند. هیچ تلاش، تهذیب، روند یا تعلیم از هیچ نوعی نمی‌تواند ما را به آن‌جا ببرد؛ زیرا راز گشوده در مورد تلاش ما برای تغییر شیوه زیستن‌مان نیست بلکه در مورد کشف دوباره کسی است که زندگی می‌کند.

همچنین کتاب «درک واقعیت جهان موازی» با عنوان فرعی «چگونه کانون تجلی زندگی حماسی شویم؟» نوشته بنتینو ماسارو با ترجمه حمیدرضا رفیعی در ۱۸۱ صفحه با شمارگان هزار نسخه و قیمت ۲۸ هزار تومان منتشر شده است.

نوشته پشت‌ جلد کتاب: موضوع این است که تا چه حد به هستی‌تان اهمیت می‌دهید. اگر زنده بودن برای‌تان مهم است، اگر شیفته امکاناتی هستید که این زندگی تقدیم‌تان می‌کند، آن‌وقت، برخی پرسش‌های اساسی را مطرح خواهید کرد و آموزه‌هایی مانند این کتاب، سر راه‌تان قرار خواهد گرفت. اگر به زندگی‌تان اهمیت می‌دهید، برای‌تان مهم است که دیگر ناآگاهانه به زندگی ادامه ندهید و اگر به این می‌اندیشید که در همین زندگی کوتاه‌تان روی زمین، چه چیزهایی برای‌تان امکان‌پذیر است؛ پس، صرفا با خواندن صفحات این کتاب، جهش عظیمی در جهت شکوفایی‌تان رخ خواهد داد. اگر چیزهای واقعا مهم را می‌خواهید و دیگر با اهداف کوچک کاری ندارید، این کتاب برای شماست. وقت را تلف نکنید. ذهن‌تان را باز کنید و قوای نهفته بی‌نهایت خود را به کار بیندازید. راه معنوی و مادی خود را در فروغ زندگی عالی بسازید.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..