چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ ۲۹ نوامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مجموعه کتاب‌های «حیوانات دانشمند» نوشته‌ی لیون گری به بررسی مهارت‌های حیوانات در ساخت و ساز، برقرار کردن ارتباط، شیوه‌های پنهان شدن و شیوه‌ی سازگاری آنان منتشر شد.
مجموعه کتاب‌های «حیوانات دانشمند» نوشته‌ی لیون گری به بررسی مهارت‌های حیوانات در ساخت و ساز، برقرار کردن ارتباط، شیوه‌های پنهان شدن و شیوه‌ی سازگاری آنان منتشر شد.

به گزارشهنرمندنیوز، «حیوانات ابزارساز در حیات‌وحش»، «حیوانات ردیاب در حیات‌وحش»، «حیوانات تغییر شکل دهنده در حیات‌وحش»، «حیوانات پیغام‌رسان در حیات‌وحش» و «حیوانات مهندس در حیات‌وحش» عنوان کتاب‌های این مجموعه است.

بر اساس این خبر، هر کتاب هویت مستقل دارد و کودکان ۹ تا ۱۲ سال مخاطبان آن هستند.

این آثار که از سوی مجید عمیق ترجمه شده، همراه با بخش‌های ویژه‌ای در قالب جعبه‌ی دانستنی‌ها، متن اصلی، توضیح عکس‌ها و تصویرها درک مسایل را برای مخاطب راحت کرده ‌است.

در بخش جالبی از مجموعه‌ی با «حیوانات دانشمند» با مطالبی با عنوان «تقلید از طبیعت» همراه می‌شویم. برخی از شیوه‌هایی را که انسان‌ها با الهام از دنیای حیات‌وحش به کار گرفته‌اند در این بخش عنوان شده است.

هر یک از این دانشنامه‌ها که با واژه‌نامه‌ و نمایه همراه‌ است، ۶هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارد.

این آثار با رعایت کامل قانون بین‌المللی حق نشر (کپی رایت) و اجازه‌ی رسمی انتشارات Brown Bear از کشور انگلستان به چاپ رسیده‌ است.

گفتنی است هر یک از کتاب‌های این مجموعه در ۳۲ صفحه رنگی و با شمارگان ۷۰۰۰ نسخه از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..