چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

جلسه ارائه گزارش و تبادل نظر هیئت مدیره و مدیرعامل خانه سینما با روسای اصناف سینمایی به دعوت هیئت مدیره در خانه سینما تشکیل شد.
جلسه ارائه گزارش و تبادل نظر هیئت مدیره و مدیرعامل خانه سینما با روسای اصناف سینمایی به دعوت هیئت مدیره در خانه سینما تشکیل شد.

به گزارش هنرمندنیوز، و به نقل از روابط عمومی خانه سینما، روز شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه به دعوت هیئت مدیره  خانه سینما جلسه‌ای با حضور برخی از اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل خانه سینما با روسای صنوف برگزار شد.

این جلسه با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ موازین فاصله گذاری اجتماعی به دعوت هیئت مدیره خانه سینما با حضور بازرس و مدیرعامل خانه سینما در سالن "سیف الله داد" خانه سینما برگزار شد.

این جلسه با موضوع گزارش در مورد روند اهدایای هدایای نوروزی به اعضای خانه سینما و نیز اقدامات صورت گرفته جهت تأمین منابع مختلف بابت حمایت‌های معیشتی، رفاهی و بیمه ای از اعضا در شرایط پساکرونا طی چند ماه آینده با حضور روسا یا نمایندگان صنوف سینمایی در ساعت ۱۱:۱۵ آغاز شد.

درابتدای جلسه همایون اسعدیان _ رئیس هیئت مدیره خانه سینما _ گزارش جامعی از میزان، چگونگی تأمین و نحوه توزیع هدایای نوروزی به اعضای خانه سینما ارائه کرد و درادامه با اشاره به روند ادامه بیکاری اعضای خانواده سینما در شرایط موجود ناشی از کرونا مطرح شد که برای کمک به نیازهای معیشتی و رفاهی اعضای اصناف با منابعی که از جاهای مختلف تأمین شده برای حدود ۴ ماه آینده امکان حمایت و پرداخت به اعضای نیازمند را داریم.

اسعدیان در مورد سامانه ثبت اطلاعات اعضا گقت که استقبال بسیار خوبی از سامانه ثبت اطلاعات اعضای خانه سینما صورت گرفته و طی حدود ۱۰ روز بیش از ۳۰۰۰ نفر از اعضای اصناف در سامانه اطلاعات خودشان را ثبت کرده‌اند که این اطلاعات در خانه سینما و اصناف محفوظ خواهد بود.

منوچهر شاهسواری _ مدیرعامل خانه سینما _ نیز با تأیید و تکمیل سخنان مطرح شده، خاطر نشان کرد که با تلاش‌ها و پیگیری‌های ممتد از قبل از عید تا به حال و بر اساس نظر هیات مدیره که خواهان جذب منابع مالی و معیشتی مختلف برای کمک به اعضای‌مان بودند، در شرایط خوبی به سر می بریم که بابت حمایت و کمک رسانی به اعضایمان هیچ نیازمندی از آحاد صنوف بر اساس اطلاعات سامانه و تأیید روسای صنوف بی جواب نخواهد ماند.

او در ادامه به پیش بینی تدابیری برای روزهای آینده و گذر از تعطیلی پروژه‌ها به از سرگیری فعالیت‌ها با حفظ تدابیر مختلف و لازم از جمله اکران آنلاین فیلم ها اشاره کرد و افزود: می‌باید به دنبال راه و روشهای جدید باشیم و از آنها حمایت کنیم تا با ایجاد رونق در تولید و نمایش بازارهای کار بیشتری را برای اعضای سینما فراهم نماییم.

همایون اسعدیان رئیس هیات مدیره خانه سینما نیز اشاره کرد که اکنون ابا داریم از اینکه بگوییم منابع حمایتی را از کجاها تأمین کردیم ولی می گوییم که منابع لازم موجود است و می توانیم از همین هفته توزیع آن را شروع کنیم ولی باید مدیریتش بکنیم تا بتوانیم به درستی طی این چند ماه آینده تخصیص و توزیع بکنیم.

پس از صحبت های برخی از روسای صنوف و نیز پرسش و پاسخ های گوناگون قرار بر این شد تا کارگروه ویژه‌ای با مسئولیت روانبخش صادقی دبیر هیئت مدیره خانه سینما با حضور نمایندگان هیئت مدیره و نیز روسای صنوف ظرف چند روز آینده جهت مدیریت منابع مالی تأمین شده تشکیل شود تا با توجه به اطلاعات موجود اعضا، آنها بگویند طی چند ماه آینده چگونه و به چه میزان و با چه زمان‌بندی نسبت به توزیع کمک های حمایتی اقدام بشود.

در پایان جلسه با توجه به اطلاعات ارائه شده و نیز پرسش و پاسخ های صورت گرفته، روسای صنوف در جریان تلاش های انجام شده توسط مدیرعامل و هیئت مدیره خانه سینما قرار گرفتند و ضمن تبادل نظر و همفکری لازم با توجه به تأکید هیئت مدیره و مدیرعامل خانه سینما بر مشارکت و مسئولیت روسای اصناف در تکمیل و تأیید لیست‌های مورد نیاز از اعضا برای بهره مندی از کمک های معیشتی، مالی و رفاهی، جلسه با وفاق و رضایت‌مندی لازم در ساعت ۱۵:۳۰به پایان رسید.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..