جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ۱ دسامبر ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش ارزشیابی و نظارت این رویداد ملی و بین‌المللی را منصوب کرد.
دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با صدور حکمی مدیر بخش ارزشیابی و نظارت این رویداد ملی و بین‌المللی را منصوب کرد.

هنرمندنیوز: به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، مهدی حامدسقایان دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با صدور حکمی فرزان دلفانی را به عنوان مدیر بخش ارزشیابی و نظارت این دوره از جشنواره منصوب کرد.

در متن حکم دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر آمده است:

«هنرمند گرامی/ جناب آقای فرزان دلفانی

با سلام و احترام

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی در عرصه فعالیت‌های هنری به موجب این حکم به عنوان مدیر شورای ارزشیابی و نظارت چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منصوب می‌شوید. برگزاری مطلوب جشنواره و همدلی، حفظ حرمت و کرامت هنرمندان شریف تئاتر ایران از نکات مورد انتظار است.

امید است با استعانت از پروردگار متعال اهتمام لازم را برای برگزاری با شکوه این رویداد مهم هنری با تعامل با دیگر مدیران جشنواره به کار بندید.

موفقیت و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.»

فرزان دلفانی که هم اکنون سرپرستی شورای ارزشیابی و نظارت برنمایش اداره‌کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به عهده دارد، دارای مدرک کارشناسی ارشد بازیگری است.

وی فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ آغاز کرده و از آن زمان تاکنون در عرصه‌های مختلف بازیگری، کارگردانی، تدریس، پژوهش و مدیریت تولید آثار نمایشی فعالیت‌های مستمری را پشت‌سر گذرانده است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..