جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ ۳۱ مارس ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با حکم مختارپور انجام شد؛

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی در حکمی سعید بهرامی را به عنوان مدیر دفتر اداره کل شناسایی و فراهم آوری منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملّی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی در حکمی سعید بهرامی را به عنوان مدیر دفتر اداره کل شناسایی و فراهم آوری منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملّی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

هنرمندنیوز: سعید بهرامی با حکم رئیس سازمان به عنوان مدیر دفتر اداره کل شناسایی و فراهم آوری منابع دیجیتال سازمان اسناد و کتابخانه ملّی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

تدوین، برنامه ریزی و پیاده سازی و نظارت بر اجرای برنامه فراهم آوری منابع دیجیتال براساس سیاست گذاری ها و اولویت‌های سازمان، برنامه ریزی و نظارت بر ارزشیابی و کنترل کیفیت فنّی و محتوایی منابع دیجیتال بر اساس استانداردها و تسریع در امر دیجیتال سازی به کمک روش‌های فنّاورانه و خلّاق، تعامل و ارتباط با بخش‌های مختلف سازمان و مراکز استانی جهت غنی سازی بانک اطلاعاتی منابع دیجیتال سازمان، تعامل با همه ذینفعان خارج از سازمان در امر واسپاری منابع دیجیتال بر اساس اولویت‌های سازمان، از جمله محورهای مأموریت‌های مندرج در حکم مذکور است.

متن حکم بدین شرح است:

«جناب آقای مهندس سعید بهرامی

با سلام

با عنایت به پیشنهاد معاون محترم پژوهش و منابع دیجیتال و نظر به تعهّد، توانمندی و تجارب جناب عالی به موجب این حکم، به عنوان «مدیر دفتر اداره کل شناسایی و فراهم آوری منابع دیجیتال» منصوب می‌شوید.

رجاء واثق دارم با استعانت از خداوند متعال و توسل به امام عصر (عج) و با بهره گیری از توان کارشناسی همکاران متعهّد و متخصص، تمام همّت و قابلیت‌های خویش را در جهت خدمت به پیشرفت ایران اسلامی به کار گیرید.

انتظار است محورهای ذیل را در برنامه ریزی و اقدامات، مطمح نظر قرار دهید:

تدوین، برنامه ریزی و پیاده سازی و نظارت بر اجرای برنامه فراهم آوری منابع دیجیتال بر اساس سیاست گذاری‌ها و اولویت‌های سازمان

برنامه ریزی و نظارت بر ارزشیابی و کنترل کیفیت فنّی و محتوایی منابع دیجیتال بر اساس استانداردها و تسریع در امر دیجیتال سازی به کمک روش‌های فنّاورانه و خلّاق

تعامل و ارتباط با بخش‌های مختلف سازمان و مراکز استانی جهت غنی سازی بانک اطلاعاتی منابع دیجیتال سازمان

تعامل با همه ذینفعان خارج از سازمان در امر واسپاری منابع دیجیتال و گفتمان سازی اهدا منابع دیجیتال بر اساس اولویت‌های سازمان

ارائه خدمات مشاوره‌ای علمی و فنّی مرتبط با شناسایی و فراهم آوری منابع دیجیتال به ذینفعان

ساماندهی فعالیت‌های مرتبط با طراحی و پیاده سازی سامانه جامع اسناد الکترونیک مبتنی بر مصوبات شورای عالی اجرایی فنّاوری اطلاعات

آماده سازی پیش نیازهای قانونی، فنّی و علمی و طراحی و راه اندازی طرح جامع آرشیو وب

تدوین قانون واسپاری منابع دیجیتال و پیگیری و زمینه سازی تصویب آن

توفیقات روزافزون را در انجام وظایف سازمانی از خداوند متعال مسألت می‎دارم.

و من الله التوفیق

تبلیغات

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..