پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ۸ ژوئن ۲۰۲۳
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

«سیلوستر استالونه» که با تهیه‌کنندکان سری فیلم‌های «راکی» به دلیل حق مالکیت به مشکل خورده، از ساخت دنباله مستقل و جدید این فیلم انتقاد کرد.
«سیلوستر استالونه» که با تهیه‌کنندکان سری فیلم‌های «راکی» به دلیل حق مالکیت به مشکل خورده، از ساخت دنباله مستقل و جدید این فیلم انتقاد کرد.

هنرمندنیوز: با گذشت بیش از ۴۵ سال از اولین بازی «سیلوستر استالونه» در فیلم «راکی»، بار دیگر اعلام شد که جهان سینمایی «راکی» در حال گسترش است و این فیلم محبوب که تاکنون شاهد ساخت چندین دنباله و همچنین یک اسپین آف (کرید) بوده حالا با تصمیم کمپانی «MGM» صاحب یک دنباله مستقل دیگر با عنوان «دراگو» خواهد شد.

در فیلم «راکی ۴» شخصیت «آپولو کرید» ( با بازی کارل وترز) در رینگ توسط «ایوان دراگو» (با بازی دولف لوندگرن) بوکسور المپیک شوروی کشته شد. خانواده دراگوها در فیلم «کرید ۲» در سال ۲۰۱۸ زمانی که «آدونیس کرید» (مایکل بی. جردن) به مصاف «ایوان» پسرِ ویکتور دراگو (فلوریان مونته‌آنو) رفت، بار دیگر ظاهر شدند.

در حالی که برخی از طرفداران در مورد خبر ساخت فیلم «دراگو» هیجان زده به نظر می رسند، یک نفر وجود دارد که خیلی از این اتفاق خوشحال نیست و او کسی نیست جز «سیلوستر استالونه» که در فضای مجازی از «ایروین وینکلر» تهیه کننده این فیلم به دلیل سوء استفاده از سری فیلمی که او ساختش را در سال ۱۹۷۶ شروع کرده بود، انتقاد کرد.

«استالونه» در صفحه اینستاگرام خود در فضای مجازی خطاب به «ایروین وینکلر» تهیه‌کننده سری فیلم‌های «راکی» و دنباله‌های آن نوشت: «تازه متوجه این موضوع شدم... ایروین وینکلر و خانواده سیری ناپذیر و فوق العاده بی‌استعدادش در حال استثمار و به زمین زدن یکی دیگر از شخصیت های شگفت انگیز هستند. جدا این راسوها چگونه با غرور در آینه نگاه می کنند».

«سیلوستر استالونه» در سال ۱۹۶۷ با نگارش فیلمنامه «راکی» ساخت این سری فیلم موفق را آغاز کرد و این فیلم نامزد ۱۰ جایزه اسکار شد و سه جایزه آکادمی از جمله بهترین فیلم را از آن خود کرد. در ادامه قسمت‌های دوم تا پنجم فیلم «راکی» به نویسندگی «استالونه» ساخته شد که کارگردانی قسمت‌های دوم، سوم و چهارم و همچنین فیلم «راکی بالبوآ» را خود «استالونه» بر عهده داشت.

در دنباله مستقل «کرید» که تاکنون دو قسمت از آن اکران شده و قسمت سوم آن نیز در سال ۲۰۲۳ راهی سینما می‌شود نیز «استالونه» در امر نگارش فیلمنامه و یا تهیه‌کنندگی مشارکت داشته است.

«استالونه» اخیرا اعلام کرده بازی در فیلم «کرید ۳» را به دلیل ایجاد تغییراتی در داستان نپذیرفته اما از این فیلم که نخستین تجربه کارگردانی «مایکل بی. جردن» است حمایت می کند.

«کرید ۳» در سال ۲۰۲۳ اکران می‌شود.

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..