شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۱
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

گفتگوی هنرمندنیوز با کمدین های دوقلوی اینستاگرام

انسی فاضلی و هانی فاضلی، خواهران دو قلو و کمدین اینستاگرام، متولد هشت تیر هزار و سیصد و هفتاد و یک، تهران، لیسانس گرافیک، ایده پردازی های خلاقانه ی دو نفره و تلفیق آن با کمدی آنها را در دنیای مجازی نسبت به دیگران متمایز کرده است.
انسی فاضلی و هانی فاضلی، خواهران دو قلو و کمدین اینستاگرام، متولد هشت تیر هزار و سیصد و هفتاد و یک، تهران، لیسانس گرافیک، ایده پردازی های خلاقانه ی دو نفره و تلفیق آن با کمدی آنها را در دنیای مجازی نسبت به دیگران متمایز کرده است.

هنرمندنیوز: با انسی و هانی فاضلی از خلاق ترین کمدین های اینستاگرام گفتگویی کوتاه داشته ایم که با هم می خوانیم.

چرا ایده طنز را برای کارهایتان انتخاب کرده اید؟

انسی فاضلی: همیشه در خانه هر کاری از دستمان برمی آمد انجام می دادیم تا جو خانه شاد باشد، ایده طنز چون با شخصیت ما سازگار بود و به نوعی می شود گفت روحیه طنز جزئی از شخصیت ما است آن را انتخاب کردیم.

عکس العمل خانواده چه بود و آیا آنها مخالفتی نداشتند که دختران آنها به سمت اجرای کمدی در این پلتفرم نرود؟

هانی فاضلی: نه خدا را شکر ما خانواده ای داریم که در تمام مراحل زندگی به انتخابهای ما احترام گذاشته اند و از هیچ کمکی هم دریغ نکرده اند، ماهمیشه حمایت شده ایم.

برخورد و استقبال مخاطب چگونه بوده است؟

انسی فاضلی: همیشه همه نوع کاری هم بازخورد خوب دارد و هم بد ولی خب ما به خاطر دوقلو بودنمان یک پوئن مثبت داریم و خدا را شکر برای ما میزان بازخورد خوب خیلی بیشتر بوده است.

پیشنهادی برای خانم هایی که به این حرفه علاقه دارند دارید؟

هانی فاضلی: اگر به کاری علاقه دارید ندیده نگیرید و برای خودتان هدف تعریف کنید و برای هدفتان بجنگید.

بهترین تعریفی که از خودتان شنیده اید چه بوده است؟

هانی فاضلی: همیشه تعریف ها حول اخلاق و حس صمیمیت ما می چرخد و راستش هر روز همراهان ما ما را با تعریفهایشان خوشحال می کنند.

برای بیشتر دیدن شدن کارهایتان چه می کنید و ویژه گی هایی را در نظر می گیرید؟

انسی فاضلی: ما سعی می کنیم بدون ماسک خودمان باشیم، به نظر من اینکه خود واقعی مان باشیم و روزمرگی هایمان را همانطور که وجود دارد به نمایش بگذاریم جواب می دهد، چون ساختگی بودن هیچ جذابیتی ندارد و در نهایت باعث دلزدگی می شود.

چقدر جلوی آینه این کارها را تمرین می کنید؟

هانی فاضلی: راستش اصلا تمرین نمی کنیم چون خودمان آینه همدیگر هستیم و ایراداتمان را در همدیگر می بینیم، یعنی چون با هم انجام می دهیم اگر جایی هم ایرادی باشد به همدیگر می گوییم و اصلاحش می کنیم.

جالبترین اتفاقی که در فضای مجازی در مواجه با مردم تا امروز داشته اید چه بوده است؟

انسی فاضلی: اینکه مدام می پرسند همسرانمان ما را باهم قاطی نمی کنند و یا اینکه تا حالا به جای همدیگر خودتان را جا زده اید؟

این ایده استفاده از همسران در کارها به چه دلیل انجام می شود؟

انسی فاضلی: روابط بین ما و همسرانمان جدا از رابطه زناشویی بسیار دوستانه است و خیلی از مواقع ایده هایی که داریم را با همدیگر مطرح می کنیم، خیلی مواقع خودشان ایده های جالبی می دهند که باهم انجام دادن آن بسیار جذابتر است.

اگر با خودتان ملاقات کنید از خودتان خوشتان خواهد آمد؟

هانی فاضلی: بله خیلی هم زیاد، همین الانم دوستانی که داریم تا حدودی از لحاظ روحیات به ما شبیه هستند.

آخرین فیلم و کتاب خوبی که خوانده و دیده اید را معرفی می کنید؟

هانی فاضلی: آخرین کتاب هایی که خوانده ایم کتاب چهار اثر فلورانس و کتاب بیشعوری بود که خواندن هر دو به نظر ما خالی از لطف نیست و آخرین فیلم هم فیلم Greenland بود.

نگاه کلی شما به این مقوله چگونه است؟ جایی برای سرگرمی و گذراندن وقت یا کسب درآمد؟

انسی فاضلی: به نظر ما اگر چیزی لذتبخش نباشد اصلا ارزش گذاشتن حتی یک لحظه از وقت ما را هم ندارد، کسب درآمد باید همراه با لذت بردن از آن کار باشد تا به موفقیت منتهی شود.

شهرت را دوست دارید؟

انسی فاضلی: بله بسیار زیاد، کسی نیست که از شهرت بدش بیاید، ما شناخته شدن را خیلی دوست داریم چون دوست داریم دایره محبت و انرژی خوب کنارمان هر روز بزرگتر شود.

شخصیت خودتان چقدر شاد و شبیه این ویدئوها پرانرژی است؟

هانی فاضلی: همون طور که قبل هم گفتیم شخصیت ما مطابق کاری است که انجام می دهیم، یعنی همان طور که گفتم روحیه طنز یکی از خصایص اصلی ما است.

حرف پایانی برای مخاطبان هنرمندنیوز و خودتان؟

انسی فاضلی: از همه عزیزانی که ما را با پیام های انرژی بخش و زیبایشان در مسیری که قدم برداشته ایم همراهی می کنند کمال تشکر را داریم، امیدواریم که بتوانیم ماهم لحظه ای هرچند کوتاه لبخند را روی لبهایشان بیاوریم و ممنون از هنرمندنیوز که این وقت را دراختیار ما گذاشت.

 

عباسعلی اسکتی

تبلیغات

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..